Kamerový systém NetRex

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Kamerový systém NetRex

NetRexDotykačka podporuje kamerová řešení od společnosti NetRex. Po jednoduché integraci a autorizaci, která je popsána níže, můžete k jednotlivým účtenkám i zaparkovaným účtům ve Vzdálené správě přehrávat související kamerové záznamy z vaší provozovny.

 

uziv_tip_icon

Jestliže máte o kamerový systém Netrex zájem nebo potřebujete pomoc s tímto systémem, kontaktujte prosím přímo společnost Netrex.

 

Jak propojit Dotykačku a kamerový systém NetRex?

Celý postup se skládá ze dvou kroků. Tím prvním je povolení přístupu Dotykačky do systému NetRex, aby mohla vyhledávat kamerové záznamy k účtenkám. Druhý krok je pak podobný, zde zase povolujete přístup NetRexu do Vzdálené správy Dotykačka. Povolením na obou stranách dojde k vzájemnému propojení obou systémů.

 

Autorizace Dotykačky v systému NetRex

1_icon

Nejprve je potřeba do internetového prohlížeče postaveného na jádru Chromium (třeba Google Chrome) nainstalovat doplněk NetRex. Doplněk nainstalujete do prohlížeče prostřednictvím internetového obchodu chrome.

clip0071

 

2_icon

Jakmile doplněk NetRex POS add-on nainstalujete, zobrazí se v nástrojové liště prohlížeče ikona doplňku. Klikněte na ni a v zobrazeném dialogu tlačítkem 01 proveďte přihlášení vašimi údaji do systému NetRex.

clip0072

clip0073

 

3_icon

Po přihlášení povolte žádost o přístup do NetRex účtu tlačítkem Udělit přístup.

clip0074

nahoru

 

Autorizace doplňku NetRex ve Vzdálené správě Dotykačka

1_icon

Přihlaste se do Vzdálené správy. Po přihlášení opět klikněte na tlačítko doplňku NetRex v prohlížeči. Tentokrát zvolte druhé tlačítko 02 a povolte přístup doplňku do Vzdálené správy Dotykačky. Pokud používáte více cloudů (webových úložišť), vyberte z rozevíracího seznamu pro jaký cloud doplněk povolujete.

clip0075

clip0076

 

2_icon

A to je vše. Nyní máte oba systémy propojené. Propojení lze kdykoliv zkontrolovat ťuknutím na tlačítko doplňku NetRex v prohlížeči či zrušit tlačítky ODHLÁSIT.

clip0077

 

Jak si zobrazíte kamerové záznamy k vystaveným účtenkám či zaparkovaným účtům, se dozvíte v další kapitole.

nahoru