Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pro přihlášení do webového rozhraní Vzdálené správy přejděte na stránku https://admin.dotykacka.cz. Do přihlašovacího dialogu zadejte e-mailovou adresu 01 a heslo 02, které jste zadali v průvodci aktivací. Poté klikněte na tlačítko Login 03.

prihlaseni1

 

 

uziv_tip_icon

Použití e-mailové adresy a hesla pro přihlášení není nejbezpečnější metoda. Pokud chcete přístup k datům ve Vzdálené správě zabezpečit, nastavte si tzv. dvoufaktorové přihlášení. Pro přihlášení tak bude nutné, mimo e-mailu a hesla, zadat ještě jednorázový kód vygenerovaný v aplikaci Google Authenticator.

poznamka_icon

Pokud po přihlášení do Vzdálené správy nebude po dobu 60 minut zaznamenána žádná aktivita, bude zobrazeno upozornění. Po dalších 2 hodinách neaktivity pak dojde z bezpečnostních důvodů k automatickému odhlášení.

dulezite_sdeleni_icon

Pro práci s webovým rozhraním Vzdálené správy doporučujeme používat internetový prohlížeč Chrome, případně Firefox. Nepodporované jsou naopak všechny verze Internet Explorer a vestavěné bezejmenné prohlížeče v operačním systému Android (Android Web View).

nahoru


 

Výběr úložiště (cloudu)

Každá pokladna ukládá data do úložiště ve Vzdálené správě, kterému říkáme cloud. Pokud přiřadíte pokladny do jednoho společného cloudu, budou vzájemně sdílet data a produkty. Vzdálená správa tedy může spravovat několik pokladen připojených k různým cloudům. Každý cloud může např. reprezentovat jednu pobočku či prodejnu apod. Nový cloud lze vytvořit v průvodci aktivací.

Jestliže máte vytvořených více cloudů, bude po přihlášení do Vzdálené správy zobrazena obrazovka s jejich výběrem:

2017-05-10_102203

 

Zvolte cloud, který chcete spravovat a klikněte na něj. Tím se do zvoleného cloudu přihlásíte a uvidíte stránku s přehledem jednotlivých pokladen, které do tohoto cloudu patří. Přepínat mezi cloudy lze i ťuknutím na číslo a název cloudu v záhlaví:

clip0644

nahoru


 

Jak obnovit přihlašovací údaje?

1_icon

Pokud jste přihlašovací údaje zapomněli, ťukněte na text Zapomněli jste heslo 04 pod přihlašovacím dialogem, viz první obrázek.

2_icon

V dalším kroku zadejte e-mailovou adresu, kterou se přihlašujete do Vzdálené správy a klikněte na tlačítko Hledej.

prihlaseni2

 

3_icon

Pokud jste zadali správnou e-mailovou adresu, budete informováni o možnostech obnovy hesla. Nyní ťukněte na Pokračovat. Na zadaný e-mail obdržíte odkaz pro změnu hesla.

prihlaseni3

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud zprávu s odkazem na změnu hesla neobdržíte, zkontrolujte prosím ostatní složky ve vaší poště, především složku Nevyžádaná pošta (Spam). Případně kliknutím na text Žádný e-mail mi nepřišel provedete opakované odeslání zprávy.

prihlaseni4

 

Pro kompletní návod, jak obnovit zapomenuté heslo, se podívejte do naší Databáze znalostí.

nahoru



Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC