Aktivace

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Aktivace

Navigace:  Příprava pokladny >

Při prvním spuštění aplikace Dotykačka se zobrazí průvodce aktivací. Pro dokončení aktivace je nutný licenční klíč. Ten naleznete na dodacím listu nebo na certifikátu, který je součástí balení. Aktivace je důležitá pro plnou funkčnost pokladního systému a vytvoření účtu Vzdálené správy.

 
 

poznamka_icon

Licenční klíč je možné použít opakovaně, např. pro aktivaci nové pokladny při reklamaci původní. Licence na původní pokladně však bude po nové aktivaci automaticky zneplatněna. 1 licenční klíč tedy může být aktivní vždy jen na 1 zařízení.

dulezite_sdeleni_icon

V některých případech je nutné po prvním spuštění aplikace Dotykačka a na konci průvodce aktivací povolit oprávnění. Pro správnou funkci pokladní aplikace veškerá nabízená oprávnění povolte.

clip0633

 

Dotykačka zakoupená společně se zařízením (tabletem)

Jestliže jste zakoupili Dotykačku společně s hardwarem, tedy jednu z nabízených sad (např. Dotykačku UNIVERZÁLNÍ, KOMPLETNÍ nebo MOBILNÍ), pokračujte touto kapitolou.

 

Dotykačka stažená z obchodu Google Play

Pokud aktivujete Dotykačku staženou z obchodu Google Play, je nutné nejprve zvolit zemi, kde pokladnu používáte a poté, zda jste nový nebo stávající zákazník. Možnost STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍK zvolte jen v případě, že již vlastníte přihlašovací údaje do Vzdálené správy a tedy již někdy dříve jste Dotykačku aktivovali. Podle vybrané země Dotykačka automaticky nastaví důležité pokladní vlastnosti jako např. měnu nebo sazby DPH.

Pokud pracujete s pokladnou poprvé a nemáte ještě vytvořený účet do Vzdálené správy, zvolte možnost NOVÝ ZÁKAZNÍK. Tuto možnost zvolte také v případě, že chcete používat Dotykačku 30 dnů ve zkušebním provozu. Viz kapitola Aktivace zkušební verze.
 

aktivace_new1

nahoru