Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Jestliže používáte podporovaný platební terminál, najdete zde odkaz pro otevření ovladače platebního terminálu. Ovladač platebního terminálu je nutný pro komunikaci dotykové pokladny s platební terminálem. Při správném nastavení ovladače platebního terminálu Dotykačka automaticky posílá částku k platbě do platebního terminálu a čeká na jeho odezvu.

Podporované platební terminály ve spolupráci s Dotykačkou nabízejí také evidenci spropitného, kdy je spropitné posláno do terminálu samostatně a nikoliv jako součást celkové platby. To umožňuje správnou daňovou evidenci dýšek.

 

Vykonávat uzávěrku terminálu s uzavřením pokladny

Jakmile uzavřete pokladnu, na připojeném podporovaném platebním terminálu se provede uzávěrka.

Vyžadovat zadání variabilního symbolu před placením účtenek

Před zaplacení účtu kartou bude zobrazen dialog pro zadání varabilního symbolu k této platbě.

 

poznamka_icon

Pokud není ovladač platebního terminálu v dotykové pokladně nainstalován, dojde při platbě kartou k zaevidování platby na straně pokladny a uzavření účtu. Následně je nutné na terminálu naťukat částku k platbě ručně a platbu kartou tak realizovat samostatně.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC