Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

V této kapitole a jejich podkapitolách najdete informace o připojení platebního terminálu Dotypay k pokladně Dotykačka. Dále také obecný postup pro konfiguraci a připojení platebního terminálu od jiného výrobce k dotykové pokladně. Před používáním platebního terminálu je nutné nainstalovat a správně nakonfigurovat Ovladač platebního terminálu v pokladně. K Dotykačce je možné připojit pouze podporované platební terminály. Jejich seznam je však poměrně široký a najdete ho v naší databázi znalostí.

Pro správnou funkci platebního terminálu musí být v dotykové pokladně již zprovozněna aplikace Dotykačka a pokladna připojena k počítačové síti, v opačném případě nebude ovladač platebního terminálu pracovat. Pokud používáte bluetooth platební terminál, je nutné ho nejprve s pokladnou spárovat.

Nastavení platebního terminálu Dotypay pro samostatný provoz s dotykovou pokladnou popisuje tato kapitola.

Jak postupovat při platbě kartou s připojeným platební terminálem najdete v kapitole Platby kartou.

 

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC