Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

clip0606Qerko je aplikace usnadňující placení v restauracích, bistrech či kavárnách. Qerko však nepředstavuje pouze placení, ale je nástrojem pro komunikaci a péči o vaše zákazníky. Nástrojem, který vám umožní z občasných zákazníků udělat štamgasty. A také je poznat - co mají rádi, co si rádi objednávají a jak často se k vám vrací.

Qerko vám pomůže lépe poznat zákazníky, odměnit je za věrnost či motivovat je k návratu nebo návštěvě vašich dalších provozoven. Získáte informace na základě kterých snadno naplánujete marketingové kampaně na vybrané skupiny zákazníků na základě jejich chování. A to vše se zachováním naprostého soukromí uživatelů.

 

clip0607
Díky Qerku získáte:

Plně bezkontaktní a bezpečný způsob platby ve vašem podniku pomocí QR kódu umístěného na stole s integrací dotykové pokladny

Věrnostní program pro všechny vaše zákazníky

Vhled do zákaznického chování včetně zpětné vazby přímo od platících zákazníků

Vyšší spropitné pro vaši obsluhu

Čas na lepší servis a péči o vaše zákazníky

Digitální účtenky

 

 

Jak propojit Qerko s Dotykačkou?

Aplikace Qerko umožňuje pro koncového zákazníka rozdělení a platbu účtu přímo u stolu, bez asistence obsluhy. Stačí mít nainstalovanou mobilní aplikaci Qerko, naskenovat QR kód ze stolu a zaplatit celou útratu nebo její část. Obsluha je okamžitě o zaplacení informována. V rámci propojení Qerka s Dotykačkou mohou zákazníci / hosté využívat aplikaci Qerko k rychlému a jednoduchému placení. Nastavení se provádí jen na straně Qerka, v Dotykačce nic nenastavujete ani neměníte. Podmínkou je samozřejmě aktivní mapa stolů v Dotykačce s vytvořenou stránkou s jednotlivými stoly.

1.Pokud Qerko ještě nemáte, zřídit si ho můžete prostřednictvím tohoto formuláře.

2.Po zřízení účtu obdržíte štítky s QR kódy a e-mail pro aktivaci propojení. Propojení tedy následně aktivujete povolením přístupu ke Vzdálené správě Dotykačka v administraci Qerka.

3.V administraci Qerka dále v části Párování QR kódů spojte QR kódy s načtenými stoly z Dotykačky.

4.Hotovo - nyní mohou vaši zákazníci platit jednoduše tak, že v aplikaci Qerko naskenují štítek s QR kódem umístěný na konkrétním stole a provedou platbu.

 

Co se stane v Dotykačce?

1.V Dotykačce dojde automaticky k uzavření účtu a vytištění účtenky (pokud v administraci Qerka nenastavíte jinak). Účet je zaplacen skrytou platební metodou Qerko.

2.Jestliže si zákazník prostřednictvím Qerka objedná, bude v Dotykačce automaticky aktualizován či vytvořen otevřený účet k danému stolu a opět, dle nastavení tisku v Dotykačce, dojde k vytištění objednávky do kuchyně. Možnost objednávky prostřednictvím Qerka je však k dispozici jen pokud máte u Qerka zaplacen modul pro objednávky.

 

dulezite_sdeleni_icon

S dotazy či problémy s propojením se prosím obracejte přímo na podporu Qerka prostřednictvím jejich stránek. Stejným způsobem kontaktujte Qerko i v případě problémů s transakcemi nebo nedoručením digitální verze účtenky koncovému zákazníkovi.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC