Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Slevové skupiny slouží k přiřazení trvalé slevy k zákaznickým účtům. Můžete si vytvořit libovolné množství slevových skupin s různými slevami. Každou slevovou skupinu pojmenujete a zadáte výši slevy v procentech. Pokud má zákazník přiřazenou slevovou skupinu, bude nastavená sleva automaticky aplikována na každou položku účtu, který tomuto zákazníkovi přiřadíte.ee

 

Jak vytvořit a aplikovat slevovou skupinu?

1_icon

V části Slevové skupiny ťukněte na tlačítko + VYTVOŘIT SLEVOVOU SKUPINU 01. Tím otevřete dialog pro vytvoření nové slevové skupiny.

sleva1

 

2_icon

Do pole 02 zadejte název slevové skupiny a do pole 03 zadejte číslo, které bude představovat slevu v procentech (např. pro slevu 5 % napište číslo 5). Volbu Zobrazovat v hlavní nabídce ponechte aktivní, jinak by slevová skupina nebyla v nastavení zákaznických účtů dostupná. Nakonec vše uložte ťuknutím na tlačítko Uložit.

sleva2

 

3_icon

Nyní se budou slevové skupiny zobrazovat ve vlastnostech zákaznického účtu. Zde můžete z rozbalovacího menu vybrat a přiřadit slevovou skupinu danému zákazníkovi.

sleva4

 

4_icon

Jakmile nyní zákazníka přiřadíte k účtu, bude automaticky aplikována sleva z nastavené slevové skupiny.

sleva3

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvořené slevové skupiny zatím není možné na pokladně mazat. Slevovou skupinu, kterou již nechcete používat skryjte deaktivací volby Zobrazovat v hlavní nabídce, případně ji přepište jinou slevou nebo ji smažte prostřednictvím Vzdálené správy.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC