Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Zde najdete přehled všech aktivních integrací služeb nebo systémů třetích stran s Dotykačkou. Integrace vlastně znamená propojení se Vzdálenou správou a vzájemnou synchronizaci dat. Každá propojená aplikace má vygenerovaný token, na základě kterého je autorizována pro komunikaci se Vzdálenou správou. V přehledu jsou tedy uvedené tokeny pro vámi připojené služby a aplikace.

Pro zobrazení konkrétního tokenu je nutné integraci tlačítkem 01 rozbalit. Poté lze daný token po zaškrtnutí pole 02 tlačítkem v záhlaví smazat. Jakmile token smažete, přiřazená aplikace nebo služba přestane s Dotykačkou komunikovat a daná integrace se stane nefunkční! Má to tedy smysl jen u integrací, které již prokazatelně nepoužíváte.

clip0787

 

uziv_tip_icon

Přehled nativně podporovaných integrací najdete v této kapitole. Integrací ostatních systémů lze provést prostřednictvím API Dotykačka.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC