Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Ťuknutím na ikonu Správa skladů zobrazíte seznam všech vytvořených skladů. U každého skladu můžete pro snadnou identifikaci změnit jeho Název.

Každý sklad má také vygenerované jednoznačné identifikační číslo ID skladu. To je dobré znát, pokud chcete změnit sklad, ze kterého Dotykačka čerpá. Každá pokladna totiž standardně používá výchozí sklad ze kterého odčerpává produkty.

Pomocí Přiřazení produktů můžete definovat pro určité produkty jiný sklad. Pokud však potřebujete aby např. 2 pokladny používaly shodný sklad, je nutné na pokladnách výchozí sklad změnit. To provedete změnou skladu na každé pokladně v Nastavení aplikace. Pro postup, jak změnit výchozí sklad se podívejte do kapitoly Sklady.

sklad8

 

uziv_tip_icon

Více skladů můžete vytvořit prostřednictvím Vzdálené správy, kde také definujete, jaké sklady budou přístupné pro vybrané pokladny. Nebo můžete pomocí pravidel rozhodnout, ze kterého skladu se budou jednotlivé produkty čerpat. Pak nemusíte měnit výchozí sklad v jednotlivých pokladnách.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC