Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Volba Sklady ukazuje výchozí sklad, který pokladna používá. Výchozí sklad je automaticky vytvořen po aktivaci aplikace Dotykačka. Každý sklad je reprezentován jednoznačným identifikátorem a tím je ID skladu (uvedeno v závorce).

Vytvořit nový sklad můžete tlačítkem + VYTVOŘIT NOVÝ SKLAD nebo prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy. Pokud potřebujete změnit výchozí sklad, který pokladna používá (chcete např. dvě pokladny nasměrovat do stejného skladu), ťukněte vedle vybraného skladu na tlačítko NASTAVIT JAKO VÝCHOZÍ.

Zde tedy určujete k jakým skladům bude mít každá pokladna přístup. Dále můžete pomocí pravidel pro každý produkt určit z jakého skladu bude odečítán. Pak pokladna používá výchozí sklad, ale určité produkty (ty, pro které vytvoříte pravidla) čerpá z jiného skladu.

vychozi sklad

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotyková pokladna má vždy přiřazen tzv. výchozí sklad. Další sklady lze k pokladně připojit ve Vzdálené správě. Pokud chcete změnit výchozí sklad pokladny, musíte ho nejprve prostřednictvím Vzdálené správy vytvořit a přiřadit k této pokladně. Poté nastavte nový sklad jako výchozí v pokladně ve výše uvedeném nastavení.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC