Sdílené a podružné sklady

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Sdílené a podružné sklady

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Sklady >

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Každá dotyková pokladna obsahuje výchozí sklad, který se synchronizuje se Vzdálenou správou. Další sklady vytvoříte prostřednictvím Vzdálené správy. Každý vytvořený sklad přiřadíte jedné či více pokladnám. Můžete tedy vytvářet sdílené či podružné sklady.

 

Jak vytvořit nový (sdílený) sklad?

1_icon

Ve vzdálené správě klikněte na záložku Seznamy a z rozbalené nabídky zvolte Sklady. Vlastnosti vytvořeného skladu zobrazíte tlačítkem 02 a můžete ho tak upravit. Pro vytvoření nového skladu klikněte na modré tlačítko + Přidat 01. Smazat vytvořený sklad lze tlačítkem 03. Smazat však můžete pouze sklady, které žádná pokladna nepoužívá, tj. nejsou výchozí.

clip0206

 

2_icon

Do pole 01 napište jméno nového skladu. Z rozbalovacího menu 02 můžete volitelně vybrat barvu skladu. V části 03 označte kliknutím pokladny, které budou tento sklad používat. Nakonec vše uložte tlačítkem Uložit 04. Tímto postupem zpřístupníte vytvořený sklad na jednotlivých pokladnách. Nyní je nutné ještě tento sklad na jednotlivých pokladnách v nastavení aplikace Dotykačka zvolit.

Tlačítko v záhlaví 05 vás přesune na stránku pro naskladnění do zvoleného skladu. Najdete zde také tlačítko pro smazání skladu.

skladyvs11

 

Po další synchronizaci budou sklady propsány na jednotlivé pokladny. Vytvořené sklady ve Vzdálené správě by měly korespondovat se stavem skladů v aplikaci Sklad na jednotlivých přiřazených dotykových pokladnách.

Pokud máte vytvořeno více skladů, můžete nastavit, jaké produkty budou z jakého skladu odečítány. Pravidla pro vlastní odečítání produktů vytvoříte v části Přiřazení produktů.

 

poznamka_icon

V seznamu skladů vždy uvidíte také výchozí sklad. Ten je automaticky vytvořen a použit jako výchozí na každé dotykové pokladně. Pokud chcete nově vytvořený sklad použít jako výchozí, je nutné vždy změnu výchozího skladu provést také lokálně přímo na pokladně.

nahoru