Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Data z každé pokladny jsou se Vzdálenou správou automaticky synchronizována v reálném čase. Synchronizaci provádí každá pokladna vždy, jakmile dojde k nějaké uživatelské operaci. Pokud není pokladna trvale připojena k internetu, dojde k synchronizaci vždy při aktivním připojení. Pro aktuální data ve Vzdálené správě je tedy nutné aktivní internetové připojení.

Jestliže není internetové připojení k dispozici a není možné synchronizovat data se Vzdálenou správou, bude ikonka mráčku na hlavní obrazovce Dotykačky červená.

Cloud

 

poznamka_icon

Pokud aktivujete více pokladen v rámci svého uživatelského účtu ve Vzdálené správě, budou tyto pokladny automaticky sdílet některá data. Pro více informací se podívejte do této kapitoly.

 

 
Jaký objem dat spotřebuje Dotykačka pro svůj provoz?

Spotřeba aplikací Dotykačka + Dotykačka Marketplace je ve středním provozu cca 300 - 600 MB měsíčně. V závislosti na používaném zařízení mohou však další data spotřebovat systémové aplikace a aplikace Google (OS android, Klávesnice, Google Services) a to od 1,5 GB až do 10 GB za měsíc. Datová náročnost systémových služeb se však netýká mobilního připojení, kdy jsou spotřebovávaná data systémově omezována.

V reálném provozu si samotná aplikace Dotykačka při účtování (zapsání pohybů do databáze) nevezme z internetového připojení více než 30 - 50 KB/s. Neovlivňuje tedy nijak rychlost internetového připojení, jelikož přenášené objemy dat jsou v reálném čase velmi malé.

Doporučený minimální měsíční datový limit pro mobilní připojení je 500 MB, ideálně 1 GB.

 

dulezite_sdeleni_icon

Mějte prosím na paměti, že Dotyková pokladna by měla sloužit jako jednoúčelové zařízení. Neinstalujte do zařízení další aplikace třetích stran. Tyto aplikace mohou mít vliv na výkon zařízení a také na přenášená data.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC