Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

clip0660WooCommerce je jedním z nejpoužívanějších doplňků k vytvoření vlastního e-shopu na platformě Wordpress. Jestliže k e-shopu na této platformě máte i kamenný obchod s Dotykačkou, přijde vám vhod tento doplněk. Doplněk jednoduše nainstalujete do Wordpressu a nastavíte. Doplněk poté zajistí oboustrannou synchronizaci kategorií, produktů a skladových zásob mezi Dotykačkou a WooCommerce e-shopem.

poznamka_icon

Doplněk Dotykačka pro WooCommerce není plně vázán na licenci Dotykačky. V případě Dotykačky SNADNO však není možné synchronizovat skladové pohyby, jelikož tato verze Dotykačky neobsahuje skladové hospodářství.

 

Jak získat doplněk Dotykačka pro WooCommerce?

Doplněk zakoupíte prostřednictvím zákaznického portálu Moje Dotykačka. Přihlaste se tedy do tohoto portálu, přejděte na záložku Nabídky a zde doplněk objednejte. Doplněk po zaplacení stáhnete ve formě .zip archivu. Odkaz ke stažení a licenční klíč dostanete po zakoupení v e-mailové zprávě. Tuto zprávu doporučujeme bezpečně uložit. Licenční klíč totiž můžete potřebovat později, pokud budete chtít např. změnit cloud Dotykačky připojený k doplňku. Soubor s doplňkem nerozbalujte, jen uložte do počítače.

clip0662

 

Jak doplněk nainstalovat?

Přihlaste se do Wordpressu, ve kterém používáte WooCommerce. Přejděte na stránku Pluginy » Instalace pluginů, v záhlaví klikněte na tlačítko Nahrát plugin a vyberte uložený .zip soubor s doplňkem. Jakmile se plugin (doplněk) nahraje, aktivujte ho a zapněte automatické aktualizace.

K nastavení doplňku se dostanete přímo z levé lišty záložek ve Wordpressu. Zde je doplněk označen jako Dotykačka. Klikněte na něho.

clip0663

 

Jak doplněk aktivovat a propojit s Dotykačkou?

1_icon

Doplněk je nyní nutné aktivovat licenčním klíčem. Ten obdržíte do své e-mailové schránky po zakoupení. Licenční klíč tedy vložte do pole Licenční klíč (Licence key) v nastavení doplňku a ověřte. Licenční klíč je platný vždy pro jednu instalaci doplňku na jedné doméně. Pokud využíváte WooCommerce na vícero doménách, je nutné zakoupit licenční klíč (tedy doplněk) pro každou z domén. V případě, že potřebujete přenést doplněk na jinou doménu, kontaktujte nás prosím.

clip0664

 

2_icon

Jakmile bude licenční klíč úspěšně ověřen, je možné propojit doplněk s pokladnou. Pokračujte tlačítkem Propojit s Dotykačkou.

clip0665

 

3_icon

Otevře se nové okno s přihlašovacím dialogem do Vzdálené správy Dotykačka. Přihlaste se a vyberte cloud 01, se kterým doplněk spárujete. Výběr potvrďte tlačítkem Povolit 02. Úspěšné propojení bude potvrzeno, poté okno tlačítkem zavřete.

clip0666
clip0667

 

Doplněk jste úspěšně aktivovali a propojili s Dotykačkou. Nyní se pokračujte další kapitolou, která popisuje nastavení synchronizace mezi oběma systémy.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC