Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Zkušební verzi Dotykačky můžete používat na vlastním zařízení a využít 30 dnů zkušební doby. Během této doby lze aplikaci používat bez jakéhokoliv omezení, pouze nemáte k dipozici Vzdálenou správu. Po skončení zkušební doby je nutné pro další použití zakoupit licenci a Dotykačku aktivovat licenčním klíčem.

 

1_icon

Nejprve vyberte zemi, ve které pokladnu používáte. Podle jazyka systému Android v pokladně, Dotykačka nabídne odpovídající zemi. Podle zvolené země pak budou automaticky nastaveny důležité pokladní vlastnosti jako např. měna, zaokrouhlování plateb nebo sazby DPH. Pokračujte tlačítkem POKRAČOVAT.

clip0108

 

2_icon

Pro spuštění zkušební verze na úvodní obrazovce průvodce aktivací potvrďte souhlas s Obchodními podmínkami 01 a poté ťukněte na tlačítko POKRAČOVAT SE ZKUŠEBNÍ VERZÍ 02.

aktivace_new4

 

V dalším kroku pokračujte zvolením druhu provozu. Poté standardně dokončete průvodce aktivací a můžete začít Dotykačku používat.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC