Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

money-s3Jestliže využíváte účetní program Money S3 se skladovým hospodářstvím, lze jednoduše synchronizovat realizované prodeje v Dotykačce se sklady v Money S3. Stejně tak, po vytvoření propojení mezi Dotykačkou a Money S3, přenesete vytvořené zásoby (z pohledu Dotykačky jsou to produkty) z Money S3 do Dotykačky. Obě možnosti tedy zajistí v Money S3 aktuální data na základě prodejů v pokladním systému Dotykačka.

 

Celý postup propojení a synchronizace se skládá z těchto kroků:

1.V Money S3 vytvoříte a nastavíte propojení s externí aplikací. Externí aplikací bude Dotykačka.

2.V rámci jednoho propojení můžete vytvořit více konfigurací. Každá konfigurace pak představuje připojení k jednomu cloudu Dotykačka.

3.Ověřte, zda ve vytvořených zásobách Money S3 máte vyplněné PLU. Zásoby (jednoduché karty) bez PLU kódu se nemohou synchronizovat.

4.V Money S3 spusťte export dat do pokladního systému. Dojde k přenesení zásob, prodejních cen a skupin z Money S3 do Dotykačky.

5.Prodávejte v pokladně Dotykačka a po ukončení směny uzavřete pokladnu.

6.V Money S3 spusťte import dat z pokladního systému. Skladové pohyby se z Dotykačky přenesou do Money S3 jako skladové doklady (Skladové prodejky).

7.Vždy, když v Money S3 vytvoříte novou zásobu proveďte export dat. Pravidelně pak spouštějte také import dat, abyste měli v Money S3 aktuální stavy skladů.

 

dulezite_sdeleni_icon

Synchronizují se všechny zásoby s PLU kódem. Služba se do Dotykačky přenese jako produkt, avšak její skladové pohyby se nesynchronizují.

Při importu dat z pokladního systému se přenesou skladové pohyby z předešlého dne. Doklady z téhož dne tedy můžete přenést vždy po půlnoci. Import i export dat je možné provádět ručně nebo automaticky prostřednictvím modulu S3 Automatic.

Každá skupina Money S3 se v Dotykačce reprezentuje jako samostatná kategorie. Stromová hierarchie skupin nehraje roli.

Pokud budete synchronizovat více pokladen, dbejte na to, aby v každé pokladně byla nastavená odlišná číselná řada pro číslování účtenek. Případně přidejte do číslování unikátní prefix pro každou pokladnu.

 

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC