Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po vytvoření propojení s konfigurací a správně nastavených zásobách, proveďte export do Dotykačky, podle následujícího postupu. Zásoby se přenesou jako produkty a skupiny jako kategorie.

 

Jak exportovat zásoby (produkty) do Dotykačky?

1_icon

Na záložce Sklad klikněte na Pokladní systém a zvolte Export dat do pokladního systému.

clip0742

 

2_icon

Zobrazí se průvodce exportem. V úvodním okně pokračujte tlačítkem Další a poté zvolte, kterou konfiguraci pro export do Dotykačky použijete. Můžete dále exportovat vše nebo jen změněné položky od posledního exportu. Export zahajte tlačítkem Dokončit.

clip0743
clip0749

 

3_icon

Po dokončeném exportu a potvrzení bude zobrazen dialog s výsledkem. Je zde možné také otevřít zprávu o právě provedeném exportu. Kliknutím na odkaz Adresář výstupních zpráv v dolní části bude otevřena složka se všemi uloženými zprávami z předchozích exportů. Tyto reporty mohou být užitečné při případných problémech. Zkontrolujte množství přenesených dat a dialog zavřete.

clip0745

 

Nyní přejděte k pokladně a zde zkontrolujte ve Správě položek, zda jsou všechny zásoby (produkty) a skupiny (kategorie) do pokladny správně přenesené. Ověřit to můžete také ve Vzdálené správě.

 

dulezite_sdeleni_icon

Export do pokladního systému proveďte vždy, když do Money S3 přidáte nějaké nové zásoby. Tak bude mít v Dotykačce vždy aktuální produkty a kategorie. Export je možné provádět automaticky prostřednictvím modulu S3 Automatic.

 

Jakmile v daném dni v dotykové pokladně namarkujete poslední položku, uzavřete pokladnu a poté v Money S3 spusťte Import do pokladního systému. Ten provedete pomocí průvodce podobně jednoduše jako výše uvedený export.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC