Export zásob do Dotykačky

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Export zásob do Dotykačky

Navigace:  Služby a rozšíření > Money S3 >

Po vytvoření propojení s konfigurací a správně nastavených zásobách, proveďte export do Dotykačky, podle následujícího postupu. Zásoby se přenesou jako produkty a skupiny jako kategorie.

 

Jak exportovat zásoby (produkty) do Dotykačky?

1_icon

Na záložce Sklad klikněte na Pokladní systém a zvolte Export dat do pokladního systému.

clip0742

 

2_icon

Zobrazí se průvodce exportem. V úvodním okně pokračujte tlačítkem Další a poté zvolte, kterou konfiguraci pro export do Dotykačky použijete. Můžete dále exportovat vše nebo jen změněné položky od posledního exportu. Export zahajte tlačítkem Dokončit.

clip0743
clip0749

 

3_icon

Po dokončeném exportu a potvrzení bude zobrazen dialog s výsledkem. Je zde možné také otevřít zprávu o právě provedeném exportu. Kliknutím na odkaz Adresář výstupních zpráv v dolní části bude otevřena složka se všemi uloženými zprávami z předchozích exportů. Tyto reporty mohou být užitečné při případných problémech. Zkontrolujte množství přenesených dat a dialog zavřete.

clip0745

 

Nyní přejděte k pokladně a zde zkontrolujte ve Správě položek, zda jsou všechny zásoby (produkty) a skupiny (kategorie) do pokladny správně přenesené. Ověřit to můžete také ve Vzdálené správě.

 

dulezite_sdeleni_icon

Export do pokladního systému proveďte vždy, když do Money S3 přidáte nějaké nové zásoby. Tak bude mít v Dotykačce vždy aktuální produkty a kategorie. Export je možné provádět automaticky prostřednictvím modulu S3 Automatic.

 

Jakmile v daném dni v dotykové pokladně namarkujete poslední položku, uzavřete pokladnu a poté v Money S3 spusťte Import do pokladního systému. Ten provedete pomocí průvodce podobně jednoduše jako výše uvedený export.

nahoru