Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NEOMEZENĚ. «

V této části nastavíte chování integrace pokladny s objednávkovými službami a dále zde také určíte, které produkty budou pro objednávky dostupné. Před změnou nastavení je nutné propojit pokladnu s některým z podporovaných objednávkových systémů. To provedete ve Vzdálené správě a popisuje to tato kapitola. Po propojení a nastavení nabídky ve Vzdálené správě se zpřístupní následující volby. Odbavování objednávek na pokladně je pak popsáno v této kapitole.

Na záložce Obecné tlačítkem SPUSTIT / ZAKÁZAT OBJEDNÁVKY povolíte či zakážete příjem objednávek ze všech propojených objednávkových systémů. Ty jsou zobrazeny níže s informací, zda je propojení tedy synchronizace aktivní. Po aktivaci volby Zobrazovat uzavřené objednávky bude na obrazovce objednávek zobrazováno také posledních 30 uzavřených objednávek a budete tak mít přehled o historii odbavených objednávek. Volitelně je možné povolit u nabízených produktů kontrolu skladových zásob, kdy nebude možné objednat produkt, který není na skladě.

clip0684

 

Záložka Nabídka ukazuje vytvořené kategorie pro objednávkové systémy a produkty v těchto kategoriích. Tuto nabídku vytvoříte prostřednictvím Vzdálené správy po propojení s některým z podporovaných objednávkových systémů. Ťuknutím na jméno produktu 01 otevřete jeho vlastnosti. Ikonky 02 a 03 umožňují produkt dočasně skrýt clip0685  pro objednávky nebo nastavit jako vyprodaný clip0686. Aktivní nastavení je indikováno přeškrtnutou červenou ikonkou.

clip0683

 

dulezite_sdeleni_icon

Možnosti objednávek se mohou lišit dle podpory u konkrétní objednávkové služby. Stejně tak i možnosti správy nabídky (dočasné skrytí produktů, označení jako vyprodané...) jsou dány tím, jaké možnosti nabízí konkrétní objednávková služba.

 

Odbavování objednávek na pokladně je popsáno v této kapitole.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC