Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po zapnutí se na hlavní obrazovce Dotykačky nad produktovými dlaždicemi objeví ikonka hvězdičky 01. Po ťuknutí na tuto ikonku bude zobrazena obrazovka s položkami denního menu / týdenního menu v horní části (pokud je aktivní) a nejprodávanějšími produkty v dolní části. Z této obrazovky je tak možné jednotlivé položky velmi rychle a jednoduše přidat na účet. Podržením prstu na dlaždici produktu zjistíte aktuální skladové množství a také aktuální množství na otevřených účtech.

uziv_tip_icon

youtube-3233Tato kapitola obsahuje názorné video.

clip0581

 

Nejprve funkci povolte a poté zvolte její chování:

Zobrazovat jako výchozí obrazovku

Toto nastavení určuje, zda Obrazovka doporučení bude zobrazena v pravé části hlavní obrazovky vždy po zaparkování nebo uzavření účtu, tj. zaplacení. Jestliže je tato možnost aktivní, bude mít přednost před tímto nastavením zobrazení, pokud je zvolená volba KATALOG.

Zobrazovat denní menu

Po aktivaci budou na Obrazovce doporučení mimo nejprodávanějších produktů zobrazovány také položky denního či týdenního menu.

nahoru


 

youtube-3233 Jak vytvořit denní menu a Obrazovka doporučení:

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC