Denní menu

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Denní menu

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek >

Na záložce Denní menu 01 jednoduše vytvoříte denní nebo týdenní menu. Vytvořené menu lze vyexportovat do souboru formátu .pdf a vytisknout nebo přímo uveřejnit na vaší facebookové stránce. Denní menu se může také volitelně zobrazovat na hlavní obrazovce Dotykačky přímo v pokladně. Obsluha ho tak velmi rychle naúčtuje.

Denní menu lze také využít pro tzv. bezkontaktní menu, kdy po naskenování štítku s QR kódem je zákazníkům zobrazena vaše nabídka na displeji mobilního telefonu.

 

uziv_tip_icon

youtube-3233Tato kapitola obsahuje názorné video.

 

Jak vytvořit denní nebo týdenní menu?

clip0579
 

1_icon

Přejděte na záložku Denní menu 01 a v záhlaví 02 zvolte, zda vytváříte týdenní nebo denní menu. Týdenní menu zahrnuje nabídku pro každý den týdne. Denní menu je nabídka jen na konkrétní vybraný den. V obou případech můžete přidat i další nabídku (Týdenní menu v dolní části), která je platná celý týden. Lze tedy vytvořit menu na každý den plus zvláštní menu, jenž je platné celý týden a nemění se. Konkrétní týden či den, pro který vytváříte menu, vyberte pomocí kalendáře 03 vpravo nahoře.

2_icon

Ke každému menu lze přidat text umístěný v záhlaví 04 nebo zápatí. Pole pro vložení textu zápatí najdete v dolní části stránky.

3_icon

V části 05 vytváříte samotné menu. Jednoduše pro konkrétní den zadejte do pole Produkt první 3 znaky existujícího produktu. Pokladna na základě zadaných znaků vyhledá a nabídne odpovídající produkty. Případně lze do pole jen kliknout a vybrat volbu Vytvořit nový produkt, objeví se dialog pro založení nového produktu. Nový produkt bude vložen do menu a také uložen do pokladny. Další vlastnosti produktu pak můžete upravit po otevření jeho detailu na záložce Seznamy » Produkty.

clip0580

 

4_icon

V části 06 uvidíte náhled menu. Jakmile menu dokončíte, tlačítky 07 ho můžete uložit do .pdf a z tohoto souboru vytisknout nebo uveřejnit na vaší facebookové stránce. Pro tisk lze vygenerovat .pdf soubor formátu A4 nebo A5.

 

uziv_tip_icon

Denní či týdenní menu lze zobrazovat na hlavní obrazovce Dotykačky na tzv. Obrazovce doporučení. Ta, mimo menu na konkrétní den, zobrazuje také nejprodávanější produkty.

nahoru


youtube-3233 Jak vytvořit denní menu a Obrazovka doporučení:

nahoru