Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

otevrene2
Ťuknutím na toto tlačítko zobrazíte přehled všech zaparkovaných účtů. Pokud nemáte žádné zaparkované účty, není toto tlačítko aktivní. Jestliže jste nějaké účty zaparkovali, tlačítko zobrazuje jejich počet.

Každý účet můžete pomocí tlačítka na obrazovce s naúčtovanými položkami zaparkovat a později se k němu vrátit, přidat na účet další položky, či ho uzavřít a zaplatit. Více v kapitole Parkování účtů.

Jestliže používáte více pokladen, např. v restauraci a na zahrádce, můžete pokladnu na zahrádce propojit s hlavní pokladnou v restauraci. Získáte tak možnost účty z pokladny na zahrádce přesunout a zaplatit v restauraci na hlavní pokladně. Více informací v kapitole Přesunutí účtu. Propojené pokladny, ze kterých lze přesouvat účty se zobrazují ve spodní části přehledu.

 

clip0112

 

Podobu přehledu můžete určit v Nastavení aplikace pod volbou Nastavení zobrazení. Volitelně lze u každého účtu zobrazit i tlačítko pro zaplacení, které vás přesměruje do platebního dialogu.

Jednoduché zobrazení:

clip0014

Podrobné zobrazení:

clip0013

Tabulka
s možností řazení sloupců:

clip0015

U jednoduchého a tabulkového zobrazení dlouhým ťuknutím na vybraný zaparkovaný účet zobrazíte jeho položky.

 

uziv_tip_icon

Aktuální otevřené účty si můžete také zobrazit ve Vzdálené správě.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC