Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

V této části lze nastavit parametry zobrazení určitých položek a ovládacích prvků dotykové pokladny.

clip0120

 

 

Výchozí obrazovka

Toto nastavení určuje co bude zobrazeno v pravé části hlavní obrazovky vždy po zaparkování nebo uzavření účtu, tj. zaplacení. Můžete zvolit mezi kartami produktů (KATALOG), přehledem otevřených účtů nebo mapou stolů.

uziv_tip_icon

Výchozí obrazovka může zobrazovat také denní či týdenní menu a nejprodávanější produkty pro danou denní dobu, viz Obrazovka doporučení.

 

Mód pokladny

Určuje režim prodejní obrazovky, tj. jakým způsobem přidáváte položky na účet. Podrobné informace o jednotlivých režimech najdete v této podkapitole.

 

Zobrazované kategorie

Toto nastavení určuje zobrazení kategorií obsluze na pokladně. Ve Správě položek jsou kategorie zobrazeny vždy, bez ohledu na toto nastavení.

clip0696
 

Vše - Standardní nastavení, kdy budou zobrazeny na pokladně všechny vytvořené kategorie.

Jen se štítky - Budou zobrazeny jen kategorie, které mají štítky vložené do pole 01. Při zadávání štítků jsou již vytvořené štítky našeptávány.

Vše mimo štítky - Budou zobrazeny jen kategorie, které nemají štítky vložené do pole 01. Při zadávání štítků jsou již vytvořené štítky našeptávány.

 

Štítky přidáte ke kategorii v jejich vlastnostech na pokladně nebo ve Vzdálené správě. Hromadné přiřazení je pak možné importem nebo Hromadným výběrem.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC