Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

V případě dotykové pokladny DOTPO0501 (Sunmi V2) můžete pro snímání čárových kódů využít vestavěný fotoaparát. Dotykačka fotoaparát v tomto zařízení podporuje přímo, není tedy potřeba instalovat žádnou další aplikaci. Sejmutí čárového kódu lze provést buď prostřednictvím dlaždice NAČÍST KÓD na hlavní obrazovce Dotykačky nebo po stisknutí tlačítka hlasitosti.

 

Pro aktivaci snímání tlačítky hlasitosti, je nutné nejprve přiřadit těmto tlačítkům správnou funkci:

1_icon

Stáhněte horní lištu s hodinami a ťukněte na ikonku 01, tím se dostanete do nastavení systému Android.

clip0213

 

2_icon

Zde zvolte Volume keys custom a ťukněte na tlačítko Povolit. Poté ťukněte na klávesu, které skenování kódů přiřadíte (můžete postupně vybrat i obě klávesy), vyberte volbu Dotykačka a poté Skenování kód.

clip0214

 

3_icon

Nyní stiskněte zvolenou klávesu pro ovládání hlasitosti. Bude spuštěno snímání. Nasměrujte fotoaparát na čárový kód a počkejte na jeho sejmutí. Po úspěšném sejmutí kódu bude otevřena Dotykačka a odpovídající produkt přidán na účet. Jestliže naskenujete neznámý kód, máte možnost vytvořit nový produkt s tímto kódem.

 

poznamka_icon

Skenování pomocí tlačítek hlasitosti lze využít jen pro přidání položky na účet. V ostatních případech použijte tlačítko NAČÍST KÓD.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC