Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Vytvoření nového cloudu znamená, že pro novou pokladnu bude vytvořeno samostatné úložiště, do kterého bude pokladna ukládat data. První pokladna, pro kterou nový cloud vytvoříte, nebude obsahovat žádné produkty ani data. Do nového úložiště můžete později přidat další pokladny. Tyto pokladny pak budou data v úložišti sdílet.

Příkladem mohou být dvě firemní pobočky v Praze a Brně, kdy však každá pobočka prodává jiný sortiment. Na obou pobočkách jsou vždy dvě pokladny. Pro každou pobočku pak existuje samostatný cloud, přičemž pokladny na pobočkách sdílejí vždy jen data ze svého cloudu.

Pokud by obě pobočky prodávali shodný sortiment, mohou pokladny využívat jeden společný cloud a produkty a data tak sdílet. Více informací o možnostech cloudu naleznete v databázi znalostí.

Postup v této kapitole navazuje na předchozí kapitolu, kdy aktivujete pokladnu jako stávající zákazník.

 

Jak postupovat, když chcete vytvořit nové úložiště

1_icon

Zadejte informace o společnosti, která bude nový cloud využívat a ťukněte na tlačítko Pokračovat.

Screenshot_2017-05-04-14-14-28 3

 

2_icon

Do zobrazeného dialogu zadejte licenční klíč (používejte výhradně velká písmena) a odsouhlaste Obchodní podmínky, pokračujte dále ťuknutím na tlačítko POKRAČOVAT.

Screenshot_2017-05-04-14-11-30 23

 

3_icon

Nyní zvolte druh provozu a základní parametry pokladny. To vše je popsáno v této kapitole. Po dokončení průvodce obdržíte na zadaný e-mail informaci o novém cloudu. Nakonec, po dokončení průvodce přidáním nového cloudu, povolte veškerá vyžadovaná oprávnění, aby mohla Dotykačka správně fungovat. Teď již můžete Dotykačku začít plně používat, bude zobrazena hlavní obrazovka.

clip0637

 

poznamka_icon

Po přihlášení do Vzdálené správy si budete moci zvolit k jakému cloudu se připojíte. Více informací o výběru cloudu najdete v této kapitole.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC