Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

K dotykovým pokladnám Dotykačka lze připojit jak klasické váhy prostřednictvím kabelu, tak malé mobilní bezdrátové bluetooth váhy, které využijete třeba pro váženou inventuru. Připojení váhy kabelem může být certifikované.

Klasické (velké) váhy připojitelné kabelem připojíte k 10" a 15" dotykové pokladně. Bezdrátové bluetooth váhy připojíte ke všem nabízeným pokladnám. Všechny typy pokladen bluetooth připojení podporují.
 

poznamka_icon

Pro certifikované připojení Dotykačka podporuje váhy s neautomatickou činností (NAWI) komunikující protokolem Checkout-Dialogue#06 (ECR Type#12) přes rozhraní RS232 nebo USB. Váha musí být označena značkou shody CE. Součástí váhy musí být také displeje indikující hmotnost, jednotkovou cenu a celkovou cenu vážené položky.

V některých případech je nutné aktualizovat firmware pokladny. Jestliže při zapojení vypadává komunikace mezi pokladnou a váhou, kontaktujte nás prosím.

 

dulezite_sdeleni_icon

Certifikované připojení váhy je placená služba a spojení váhy a pokladny musí být zaplombováno technikem. Po uvedených krocích je tedy nutné kontaktovat výrobce váhy (což je v případě vah Dotykačky společnost LESAK s.r.o.) na tel. 775 873 570 a domluvit návštěvu technika, který zaplombování provede. Společnost Dotykačka ověření připojení váhy ani zásah u zákazníka neprovádí.

Celý postup certifikace od společnosti LESAK s.r.o. je uveden v tomto dokumentu.

Pokud nemáte váhu od společnosti Dotykačka, obraťte se prosím ohledně certifikovaného připojení přímo na dodavatele nebo prodejce své váhy.

Maximální jednotková nebo celková cena (množství x jednotková cena) vážené položky je 9 999,99 Kč. Nad tuto částku není možný prodej v certifikovaném (Welmec) režimu.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC