Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Samoobslužný režim je určen pro provozy, kde si může zákazník sám na pokladně namarkovat zboží a zaplatit. Po zapnutí tohoto režimu je nutné ještě vytvořit uživatelský účet. Následně po přihlášení do tohoto účtu bude Dotykačka v samoobslužném režimu. Ten umožňuje pouze výběr kategorií a produktů na hlavní obrazovce, jejich přidání na účet a zaplacení, případně naskenování čárového kódu. Dotyková pokladna tedy bude fungovat jako tzv. kiosek.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud budete používat samoobslužný režim, je nutné všechny ostatní uživatelské účty chránit pinem, aby se zákazníci nemohli přihlásit k jinému neomezenému účtu.

 

Jak nastavit samoobslužný režim?

1_icon

Přejděte do správy uživatelů a každému vytvořenému uživatelskému účtu aktivujte PIN.

2_icon

V Nastavení aplikace ťukněte na záložku Samoobslužný režim a zapněte ho. Tlačítkem + VYTVOŘIT přidejte uživatele pro samoobslužný režim. Stačí jen zadat jeho jméno, např. Samoobslužný režim, jako na obrázku níže.

clip1067

 

3_icon

Odhlaste se ze svého účtu a ťuknutím na vytvořeného uživatele se přihlaste do samoobslužného režimu. Ten umožňuje standardní markování zboží a zaplacení.

clip1068
clip1069

 

4_icon

Pro opuštění samoobslužného režimu se stačí odhlásit a přihlásit k běžnému uživatelskému účtu. Postranní menu, kde najdete odkaz pro odhlášení, zobrazíte (vysunete) tažením prstem od levého okraje obrazovky.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC