Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud používáte více pokladen, či prostě jen chcete nějaký produkt dočasně skrýt, můžete tak provést na záložce Seznamy » Skrytí produktů. Zde jednoduše vytvoříte pravidla, která skryjí vybrané produkty na vybraných pokladnách. Uvidíte zde také seznam pokladen, na kterých jsou nějaké produkty skryté.

 

dulezite_sdeleni_icon

Maximální počet skrytých produktů by neměl přesáhnout 1000. V opačném případě by mohlo dojít k delší odezvě rozhraní Vzdálené správy.

 

Jak skrýt produkt?

1_icon

Ve Vzdálené správě klikněte na záložku Seznamy a z rozbalené nabídky zvolte Skrytí produktů. Pro vytvoření nového pravidla nyní klikněte na tlačítko + Přidat 01.

Ceny

 

2_icon

V levé části Produkty vyberte produkt, který chcete skrýt a tlačítkem 02 ho přidejte na pravou stranu. Nyní můžete upravit vlastnosti pravidla. Všechny produkty přidáte do pravidla tlačítkem 03.

skryti 2

 

3_icon

Zadejte Název pravidla a z rozbalovacího menu Pokladna 04 vyberte pokladnu, ke které se bude pravidlo vztahovat. Chybně vložené produkty lze smazat tlačítkem 05. Nakonec tlačítkem Uložit 06 pravidlo uložte. Po provedené synchronizaci bude produkt na zvolené pokladně skryt.

nahoru


 

Přehled skrytých produktů

Jestliže se přepnete do pohledu Pokladny, uvidíte seznam pokladen, na kterých jsou některé produkty skryté. Ťuknutím na tlačítko Detail zobrazíte konkrétní skryté produkty na vybrané pokladně a budete moci upravit jejich vlastnosti.

clip0220

nahoru


 

Jak změnit či smazat vytvořené pravidlo?

Na záložce Skrytí produktů jsou zobrazena všechna vytvořená pravidla pro skrytí produktů. Tlačítkem Detail 01 vybrané pravidlo upravíte. Tlačítkem 02 pravidlo smažete.

Ceny

 

uziv_tip_icon

Ve vlastnostech produktu najdete na záložce Viditelnost informaci, na kterých pokladnách je produkt skrytý. Jednotlivé produkty můžete také skrýt přímo na pokladně deaktivací možnosti Zobrazovat jako box v kartě produktu.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC