Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

adapteeSpeedlo je objednávkový systém, který spravujete prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní. Díky integraci s pokladním systémem Dotykačka bude každá objednávka automaticky přenesena do pokladny jako otevřený účet. Odpadá tak nutnost ručního zadávání.

 

dulezite_sdeleni_icon

Služba Speedlo komunikuje s Dotykačkou automaticky prostřednictvím API rozhraní. Na straně pokladny není možné tuto službu či chování integrace nijak konfigurovat.

 

Co přináší integrace s Dotykačkou?

Každá objednávka ze Speedla bude automaticky přenesena do pokladny jako otevřený účet či uzavřený a zaplacený účet. Toto chování po vaší dohodě nastaví přímo Speedlo.

Otevřený účet ze Speedla můžete v pokladně ručně zaplatit a uzavřít nebo mohou být, pod dohodě se Speedlem, tyto účty na pokladně uzavírány automaticky.

Při každé objednávce ze Speedla bude automaticky prostřednictvím pokladny vytištěna objednávka (bon) do kuchyně se všemi podrobnostmi.

O nic se nestaráte, po objednání zajistíme propojení s vaší pokladnou. Žádná další nastavení na straně pokladny nejsou nutná.

 

Jak objednat systém Speedlo?

Jestliže máte zájem o integraci objednávkového systému Speedlo, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Dotykačky nebo použijte tento formulář.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC