Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Zde tlačítkem + VYTVOŘIT PORCI přidáváte porce pro následný prodej. Každá porce je definována procentuálním vyjádřením velikosti porce a procentuálním vyjádřením ceny za nastavenou velikost. Spravovat porce můžete i ve Vzdálené správě.

screenshot_2017-09-01-10-37-37

 

Pokud zde definujete porce, můžete je použít u každého vytvořeného produktu. Produkt prodávaný na více porcí otevřete ve Správě položek a na záložce Porce poté aktivujte ze seznamu vytvořených porcí ty, které chcete při prodeji produktu využít. Následně produkt uložte.

newitem103

 

Jakmile naúčtujete produkt, je nutné pro zvolení prodávané porce otevřít vlastnosti naúčtovaného produktu (ikonka tužky), na záložce Porce ťuknout na zvolenou porci a potvrdit tlačítkem NASTAVIT.

screenshot_2017-09-01-10-45-31

 

uziv_tip_icon

Další možností, jak prodávat porce, je vytvoření samostatných produktů pro jednotlivé porce. Tyto "speciální produkty" pak vložte do určené kategorie a budete je mít na jednom místě.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC