Porce

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Porce

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Seznamy > Produkty >

Na této stránce přidáváte porce pro následný prodej. Každá porce je definována procentuálním vyjádřením velikosti porce a procentuálním vyjádřením ceny za nastavenou velikost. Spravovat porce můžete také přímo v pokladně. Pro správu porcí ve Vzdálené správě přejděte na záložku Seznamy » Produkty a v záhlaví stránky přepněte pomocí tlačítka 01 na zobrazení porcí.

2017-10-25_164450
 

Novou porci přidáte tlačítkem + Přidat 02 vpravo nahoře. Zadáte velikost porce a odpovídající cenu v % a nastavení uložíte. Po synchronizaci se vytvořené porce přenesou do pokladny.

Vytvořené porce můžete použít u každého produktu. Otevřete vlastnosti produktu a v části Správa porcí poté aktivujte ze seznamu vytvořených porcí ty, které chcete při prodeji produktu využít. Následně produkt uložte.

Jakmile naúčtujete produkt v pokladně, je nutné pro zvolení prodávané porce otevřít vlastnosti naúčtovaného produktu, na záložce Porce ťuknout na zvolenou porci a potvrdit tlačítkem NASTAVIT.

screenshot_2017-09-01-10-45-31

 

uziv_tip_icon

Další možností, jak prodávat porce, je vytvoření samostatných produktů pro jednotlivé porce. Tyto "speciální produkty" pak vložte do určené kategorie a budete je mít na jednom místě.

nahoru