Výčetka

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Výčetka

Navigace:  Práce s pokladnou > Hlavní obrazovka a účtování > Dlaždicové menu > Otevřít / uzavřít pokladnu >

icon_vycetkaPři otevření nebo uzavření pokladny může být zobrazena výčetka, do které zadáte aktuální počty peněz v pokladně. Dotykačka pak na základě těchto informací zobrazí celkovou hotovost v pokladně.

 

Jak nastavit výčetku?

1_icon

Nejprve je nutné výčetku povolit v pokročilém nastavení Dotykačky v části Nastavení pokladny. Zde si také specifikujete, jaké hodnoty mincí a bankovek chcete do výčetky zahrnout. Pro každou bankovku či minci uveďte její název 01 a hodnotu 02. Ťuknutím na ikonku 03 určujete, zda se jedná o bankovku či minci. Jestliže aktivujete alternativní měnu, lze přepínačem 04 určit, ke které měně bude platidlo patřit.

clip0067

 

2_icon

Nyní bude vždy při otevření či uzavření pokladny zobrazena výčetka se seznamem mincí a bankovek. Do přiřazeného pole  ke každé hodnotě zadejte aktuální počet, který máte v pokladně. Po uložení se pak objeví celková částka získaná součtem zadaných bankovek a mincí.

vycetka

 

uziv_tip_icon

Výčetka Vám pomůže i při evidenci stravenek. Stačí si v Nastavení pokladny nastavit jako platidlo různé hodnoty stravenek. Tyto hodnoty pak uvidíte i ve výčetce při uzavření pokladny a můžete zadat počty jednotlivých stravenek v pokladně.

nahoru