Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

icon_vycetkaPři otevření nebo uzavření pokladny může být zobrazena výčetka, do které zadáte aktuální počty peněz v pokladně. Dotykačka pak na základě těchto informací zobrazí celkovou hotovost v pokladně.

 

Jak nastavit výčetku?

1_icon

Nejprve je nutné výčetku povolit v Nastavení aplikace v části Pokladna » Otevření / uzavření. Potom specifikujte, jaké hodnoty mincí a bankovek chcete do výčetky zahrnout. Jestliže přidáte další (cizí) měnu, nastavte si bankovky a mince i pro tuto měnu. Pro nejpoužívanější měny má však pokladna bankovky a mince již připravené.

clip0067

 

2_icon

Nyní bude vždy při otevření či uzavření pokladny zobrazena výčetka se seznamem mincí a bankovek. Do přiřazeného pole  ke každé hodnotě zadejte aktuální počet, který máte v pokladně. Po uložení se pak objeví celková částka získaná součtem zadaných bankovek a mincí.

vycetka

 

uziv_tip_icon

Výčetka Vám pomůže i při evidenci stravenek. Stačí si v nastavení platebních metod přidat Stravenky a nastavit jako Bankovky různé hodnoty stravenek. Tyto hodnoty pak uvidíte i ve výčetce při uzavření pokladny a můžete zadat počty jednotlivých stravenek v pokladně.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC