Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

clip1059

Pokud máte zájem o integraci Dotykačky se službou Wolt, je potřeba splnit tyto požadavky:

Vlastníte licenci Dotykačka NEOMEZENĚ.

Máte již podepsanou smlouvu s Woltem.

 

dulezite_sdeleni_icon

Synchronizaci menu ve Vzdálené správě (viz krok 5 níže) zapněte až po vytvoření nabídky a odhlášení z aplikace Wolt Merchant na iPadu. V opačném případě může dojít k duplicitním objednávkám nebo k přepsání vytvořené nabídky z aplikace Wolt!

 

Postup integrace

1.Kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

a.Do formuláře uveďte jaký typ služby využíváte, zda jste partnerskou restaurací (Wolt) nebo partnerským obchodem (Wolt Retail).

b.Specifikujte, zda pro rozvoz používáte Wolt, nebo si rozvoz zajišťujete sami.

c.Nezapomeňte napsat také přesný název vaší provozovny, pro kterou máte službu Wolt zasmluvněnou.
 

2.Na základě došlého požadavku vám integraci ve spolupráci se společností Wolt do 7 pracovních dní aktivujeme. Jakmile bude integrace připravena, budeme vás informovat.

3.Po aktivaci (zprávě od nás) si nejprve připravte prostřednictvím Vzdálené správy menu / nabídku a vyplňte provozní dobu.

4.Po vytvoření nabídky se na iPadu odhlaste z aplikace Wolt Merchant nebo vypněte upozorňování na nové objednávky.

5.Ve Vzdálené správě aktivujte synchronizaci menu:
clip1060

6.Objednávky z Woltu budou nyní přijímány přímo do dotykové pokladny.

7.Dále již nepoužívejte aplikaci Wolt Merchant, ale pouze Vzdálenou správu pro správu nabídky a Dotykačku pro správu objednávek. Prodejní přehledy najdete po přihlášení do administrace Woltu ve webovém prohlížeči..

 

poznamka_icon

Po aktivaci synchronizace ve Vzdálené správě dojde k zablokování editace nabídky v administraci Woltu. Menu vytvořené dříve v administraci Woltu bude stále nabízeno, ale nebude možné ho již změnit. Dále je tedy nutné vytvořit menu ve Vzdálené správě Dotykačka.

Jakmile zapnete synchronizaci, je původní menu Woltu smazáno a nahrazeno nově vytvořeným v Dotykačce (zároveň se spustí i automatická synchronizace všech položek v menu). Od tohoto okamžiku již přijímáte objednávky výhradně v Dotykačce. Můžete požádat Wolt, aby váš iPad, na kterém jste odbavovali objednávky dříve, odblokoval. Tablet pak můžete používat pro vlastní užití.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC