Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

K dotykové pokladně si můžete přikoupit tzv. Zákaznický displej, což je buď další tablet s nainstalovanou speciální aplikací, která zobrazuje na displeji reklamní obrázky a videa, nebo jednodušší dvouřádkový displej na stojánku. V případě aktivního účtu jsou pak zobrazovány také účtované položky a celková částka. Zákazník vidí jaké zboží je účtováno a jaká je celková částka.
 

dulezite_sdeleni_icon

Před nastavením zákaznického displeje ve Vzdálené správě nejprve aktivujte funkci zákaznický displej v dotykové pokladně a nakonfigurujte druhý tablet sloužící jako zákaznický displej. Postup najdete v této kapitole.

 

Pokud máte správně nastavený zákaznický displej na straně dotykové pokladny i tabletu, který zákaznický displej zobrazuje, můžete se pustit do nahrání médií a vytvoření playlistu, ve kterém určíte, jak dlouho a v jakém pořadí se mají obrázky na zákaznickém displeji zobrazovat. Pro každou pokladnu můžete vytvořit jeden playlist.

Podporované formáty médií

Typ obrázku

jpg, jpeg, png

Typ videa

mp4

Rozlišení

1920 x 1080 px

Velikost videa

doporučeno max. 100 MB

 

Operace s médii se tedy skládá ze dvou kroků:

1.Výběr a nahrání médií do Vzdálené správy

2.Vytvoření playlistu se zvolenými médii a nastavení doby přehrávání pro každý obrázek

 

Jak nahrát média pro zákaznický displej?

1_icon

Přihlaste se do Vzdálené správy a přejděte na záložku Zákaznický displej. Vpravo nahoře ťukněte na tlačítko 01 Správa médií.

zak_disp2

 

2_icon

Soubory (obrázky a videa) lze vložit dvěma způsoby. Přetažením pomocí myši z průzkumníka Windows do oblasti 02 nebo kliknutím na tlačítko Vybrat... 03.

zak_disp3

 

3_icon

Zvolené soubory se poté objeví v části 02 odkud je můžete odstranit či nahrát jednotlivě pomocí malých ikonek A. Nahrání všech zvolených souborů provedete kliknutím na ikonku Nahrát 04. Pokud chcete vložit k nahrání jiné soubory, tlačítkem Odstranit 05 je vymažete. Nahráním se média uložila do Vzdálené správy a můžeme je dále použít v playlistu.

zak_disp45

 

4_icon

Po nahrání do úložiště se soubory objeví ve spodní části stránky odkud je můžete pomocí ikonky koše případně smazat.

zak_disp5

 

poznamka_icon

Nejlepšího výsledku docílíte použitím médií v rozlišení Full HD tj. 1920 x 1080 pixelů.

nahoru

Jak vytvořit playlist z nahraných médií?

1_icon

Po nahrání médií ťukněte znovu na záložku Zákaznický displej. Zde nyní můžete vytvořit playlist pro každou pokladnu. Pro vytvoření klikněte na tlačítko Vytvořit playlist 01.  Do správy médií se přesunete tlačítkem v záhlaví 02.

zak_disp7

 

2_icon

V levé části uvidíte seznam nahraných médií, ťuknutím na tlačítka 01 zvolené médium přesunete do playlistu na pravou stranu. Odtud lze chybně vložené médium vymazat pomocí tlačítek 05. Ke každému obrázku doplňte do pole 03 hodnotu v sekundách jak dlouho má být zobrazen. Nakonec playlist pojmenujte 02 a uložte kliknutím na tlačítko 04.

zak_disp8

 

3_icon

Nyní máte playlist připraven a posledním krokem tak je načtení médií do zařízení (tabletu), který funguje jako zákaznický displej. Vraťte se tedy zpět do nastavení zákaznického displeje v dotykové pokladně a zde ťukněte na volbu Nastavit. Tento poslední krok je popsán zde.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC