Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

clip0727
Na této stránce můžete přidat, případně odstranit zakoupené balíčky QR kódů, které slouží pro zobrazení menu vašeho podniku na mobilních zařízeních zákazníků. QR kódy nabízíme v podobě samolepicích hliníkových štítků, které nalepíte ideálně k jednotlivým stolům či k objednávkovému okénku. Po naskenování kódu je pak na displeji telefonu zobrazeno aktuální Denní menu. Záleží na tom, kam balíček štítků nasměrujete. Zákazníci si tak jednoduše zobrazí vaši nabídku, říkáme tomu bezkontaktní menu.

 

poznamka_icon

Podle verze vaší licence Dotykačky může být omezen počet balíčků QR kódů, které lze přidat / využít. Další informace o bezkontaktním menu najdete na stránkách Dotykačky.

 

 

Jak vytvořit bezkontaktní menu?

1_icon

Aby vám bezkontaktní menu fungovalo, je nutné mít vytvořené Denní menu. Pokud jednu z těchto možností využíváte a chcete nabídnout zákazníkům zobrazení menu na displeji mobilního telefonu, zakupte si v našem e-shopu balíček QR kódů v podobě odolných hliníkových štítků se samolepící vrstvou.

2_icon

Každý štítek v balíčku obsahuje mimo samotného QR kódu i alfanumerický kód na straně. Ten budete potřebovat pro registraci - přidání balíčku do Dotykačky. Stačí jeden kód z jednoho štítku. Zadáním tohoto kódu v dalším kroku dojde k registraci celého balíčku.

clip0724

 

3_icon

Přihlaste se do Vzdálené správy, rozbalte záložku Více, klikněte na Denní menu 01 a přejděte na záložku QR kódy 02. Zde klikněte vpravo nahoře na + PŘIDAT BALÍČEK 03.

clip0721

 

4_icon

Zobrazí se dialog pro registraci / přidání balíčku QR kódů. Do pole 01 zadejte alfanumerický kód z jednoho štítku v balíčku. Nakonec klikněte na PŘIDAT 02, balíček QR štítků bude zaregistrován a nasměrován na denní menu.

clip0722

 

5_icon

Nyní nalepte štítky z registrovaného balíčku na zvolená místa nebo stoly. Jakmile je zákazníci pomocí mobilního telefonu naskenují, zobrazí se jim na displeji buď Denní menu. Ušetříte tak svému personálu minimálně jednu cestu, a zákazníci budou jednoduše okamžitě vědět, co si z vašeho menu objednají. Níže na obrázku je příklad zobrazení denního menu.

clip0723

 

uziv_tip_icon

Co zákazníci uvidí po naskenování QR kódu si můžete sami zkontrolovat, pokud do webového prohlížeče zadáte adresu ve tvaru doty.eu/alfanumerický-kód-ze-štítku.

 

Odebrání nebo změna směrování QR kódů

Jestliže chcete balíček QR kódů odebrat, máte dvě možnosti. Kliknutím na tlačítko v záhlaví 01 a zadáním alfanumerického kódu z jednoho štítku nebo tlačítkem přímo u vybraného balíčku 02. Tlačítkem QR KÓDY zobrazíte alfanumerický kód balíčku.

clip0725

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC