Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Dotykačka nabízí vlastní formát pro elektronické dodací listy a remitendy. Tento .xml formát je určen primárně pro dodavatele, kteří ho mohou integrovat a nabídnout tak svým zákazníkům jednoduché naskladnění na základě elektronického dodacího listu či úpravu skladových zásob na základě remitendy.

Remitendy či el. dodací listy je možné nahrávat také automaticky prostřednictvím EDI. Na jejich základě se v aplikaci Sklad zobrazí žádost o naskladnění, kterou pouze potvrdíte. Druhou možností je .xml soubor ve správném formátu nahrát ručně prostřednictvím Vzdálené správy. To je vhodné v případě, kdy obdržíte dodací list / remitendu e-mailem či chcete sami využívat možnost úpravy skladových zásob dle el. dodacího listu nebo remitendy.

Struktura souboru je uvedena níže. Pro nahrání elektronického dodacího listu / remitendy vyberte nejprve cílovou pokladnu 01, pak klikněte do oblasti 02 a vyberte soubor pro nahrání. Soubor lze také do této oblasti jednoduše přetáhnout. Soubor bude okamžitě nahrán a zpracován.

Všechny nahrané soubory pak budou zobrazeny v části 03 odkud je možné je také stáhnout ve formátu .xml. Kliknutím na sloupečky v záhlaví záznamy seřadíte. Stav nahrání naleznete ve sloupečku ID dokumentu ( Nový  /  Otevřený  /  Naskladěný ). Dále lze zobrazené záznamy filtrovat dle pokladny a typu (Dodací list (nákup) / Remitenda). Ukázkový elektronický dodací list je možné stáhnout kliknutím na STÁHNOUT ŠABLONU 04.

clip0091

 

dulezite_sdeleni_icon

Vždy po ručním nahrání souboru nezapomeňte přejít do aplikace Sklad na pokladně a zde skladové změny potvrdit. Tento postup je popsán v této kapitole.

nahoru

+Struktura elektronického dodacího listu

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC