Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Ve Vzdálené správě můžete vytvořit několik skladů a ty přiřadit určitým pokladnám. Každá pokladna může mít vlastní sklad, ze kterého odčerpává zboží (podružný sklad) nebo naopak jeden sklad může sloužit pro více pokladen (sdílený sklad). Můžete dokonce nastavit rozdílný sklad v závislosti na prodávaných produktech. Této funkci říkáme přiřazení produktů.

sdilene_sklady
podruzne_sklady

 

Kliknutím na záložku Sklady ve Vzdálené správě se rozbalí nabídka s dalšími záložkami, které umožňují zjistit aktuální stav skladových zásob, naskladnit produkty nebo přiřadit určité produkty konkrétnímu skladu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotyková pokladna má vždy automaticky přiřazen tzv. výchozí sklad. Další sklady je možné k pokladně připojit prostřednictvím Vzdálené správy nebo vytvořit nový sklad přímo na pokladně.

nahoru


 

Přidat vše

V některých dialogových oknech (Ceny, Sklady a vybrané seznamy) je k dispozici tlačítko Přidat všechny 01. Pomocí tohoto tlačítka dojde k přesunutí všech produktů do editačního okna 02, kde lze s produkty dále pracovat. Jako příklad na obrázku níže, je uveden postup naskladnění všech produktů:

newitem74

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC