Sklady

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Sklady

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek >

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Ve Vzdálené správě můžete vytvořit několik skladů a ty přiřadit určitým pokladnám. Každá pokladna může mít vlastní sklad, ze kterého odčerpává zboží (podružný sklad) nebo naopak jeden sklad může sloužit pro více pokladen (sdílený sklad). Můžete dokonce nastavit rozdílný sklad v závislosti na prodávaných produktech. Této funkci říkáme přiřazení produktů.

sdilene_sklady
podruzne_sklady

Kliknutím na záložku Sklady ve vzdálené správě se rozbalí nabídka s dalšími záložkami, které umožňují zjistit aktuální stav skladových zásob, naskladnit produkty nebo přiřadit určité produkty konkrétnímu skladu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotyková pokladna má vždy automaticky přiřazen tzv. výchozí sklad. Další sklady je možné k pokladně připojit prostřednictvím Vzdálené správy nebo vytvořit nový sklad přímo na pokladně.

nahoru


Přidat vše

V některých dialogových oknech (Ceny, Sklady a vybrané seznamy) je k dispozici tlačítko Přidat všechny 01. Pomocí tohoto tlačítka dojde k přesunutí všech produktů do editačního okna 02, kde lze s produkty dále pracovat. Jako příklad na obrázku níže, je uveden postup naskladnění všech produktů:

newitem74

nahoru