Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Nabídka Možnosti Vzdálené správy, která je dostupná přes ikonku ozubeného kolečka 01 na horní liště obrazovky, umožňuje mj. změnit informace přiřazené vašemu uživatelskému účtu ve Vzdálené správě. Změníte zde uživatelské heslo, nastavíte bezpečnou dvoufaktorovou autentizaci a upravíte vaše osobní informace či informace o vaší společnosti. V nabídce najdete také přístup do zákaznického portálu moje.dotykacka.cz s přehledem licencí a faktur za používání Dotykačky.

 

 

2017-05-04_105127

nahoru


 

Výběr cloudu

Zde můžete přepínat mezi vašimi cloudy, pokud jich máte více. Cloudy jsou přehledně sloučené dle společností. Kliknutím na POKRAČOVAT vybraný cloud otevřete.

vyber_cloudu_2_800_ps_edge

 

Data v Dotykačce jsou uložena na tzv. cloudu, což je zabezpečené datové úložiště na internetu, které komunikuje s vaší pokladnou a data s ní synchronizuje. Pracovat můžete jak s lokální pokladnou, tak i s tímto vzdáleným cloudem přes webové rozhraní, které nazýváme Vzdálená správa.

Cloudů můžete mít více, třeba v případě dvou prodejen s odlišným sortimentem zboží. Přihlásíte se do Vzdálené správy a jednoduše zvolíte, s jakou prodejnou (cloudem) chcete aktuálně pracovat. Vytvořit nový cloud (pro jednu nebo více samostatných pokladen) můžete v průvodci aktivací. V naprosté většině případů si ale vystačíte jen s jedním cloudem, kdy jednotlivé pokladny data v tomto cloudu sdílí.

nahoru


 

Moje Dotykačka (Zákaznický portál)

Zvolením této možnosti se dostanete do zákaznického portálu moje.dotykacka.cz. Do portálu se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji jako do Vzdálené správy. Najdete zde přehled vašich licencí a vystavených pravidelných faktur, včetně informací o jejich zaplacení. Faktury zde jednoduše zaplatíte prostřednictvím platební brány. U licencí pak máte možnost je aktivovat či deaktivovat na zvolené období nebo upravit fakturační období. Více informací najdete v samostatné kapitole.

2017-05-29_210528

nahoru


 

Technická podpora

Tato volba vás přesměruje na stránky centra technické pomoci společnosti Dotykačka. Pokud potřebujete vygenerovat PIN pro přístup technika do vaší Vzdálené správy, použijte stejnojmennou funkci v nabídce Nastavení cloudu.

 


 

Nastavení účtu

Zde můžete provést mj. nastavení osobních informací, včetně změny hesla a osobních údajů. Více o těchto možnostech najdete v další samostatné kapitole.

nahoru


 

Odhlášení

Touto volbou se odhlásíte ze Vzdálené správy a budete přesměrování na přihlašovací obrazovku.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC