Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NEOMEZENĚ. «

clip1080Integrace s hotelovým systémem Previo je velmi jednoduchá a nejsou k ní potřeba žádné složité kroky na vaší straně. Po propojení Dotykačky s Previem budou do hotelového systému přenášeny uzavřené účty z Dotykačky a přiřazeny k jednotlivým rezervacím. V Previu tak budete mít přehled, co všechny si hosté objednali.

Pro zapnutí integrace potřebujete znát vaše přihlašovací údaje do Previa, případně ID hotelu.

 

Jak propojit Previo s Dotykačkou?

1_icon

Nejprve v Dotykačce povolte platební metodu Previo. Otevřete Nastavení aplikace, vyberte Nastavení plateb » Platební metody a přidejte platební metodu Previo.

clip1078

 

2_icon

Nyní standardně v Dotykačce naúčtujte produkty a v platebním dialogu pro zaplacení zvolte platební metodu Previo.

clip1079

 

3_icon

Po vybrání platební metody bude zobrazen přihlašovací dialog. Do tohoto dialogu vložte vaše přihlašovací údaje pro hotelový systém Previo. Stačí se přihlásit jen jednou, při první platbě. Přihlašovací údaje si dále Dotykačka pamatuje a při další platbě je již nezadáváte.

clip1081

 

4_icon

Po přihlášení jednoduše vyberete hotel (pokud jich máte víc) konkrétní rezervaci / hosta, aktuálně uzavřený účet z Dotykačky se přidá do této rezervace. Účty zaplacené platební metodou Previo se tak propisují do hotelového systému k vybrané rezervaci. Integrace přenáší položky účtu nebo celkové částky (dle zvolené volby po položkách nebo seskupeno dle DPH) na účet hotelového pokoje, případně konkrétního hosta.

Po přidání na účet pokoje či hosta bude účet v Dotykačce standardně uzavřen s platební metodou Previo. Informace o tomto účtu pak najdete v Historii či Vzdálené správě v přehledu tržeb nebo vystavených dokladů, kde si můžete filtrovat vystavené účty dle platební metody.

clip1082
clip1083

 

5_icon

Následně rezervaci v Previu standardně uzavřete i s účty / položkami přenesenými z Dotykačky.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC