Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

prijem_vydej1
Ťuknutím na toto tlačítko provedete jednorázový výdaj či příjem do pokladny. Výdaj použijete třeba v případě, že potřebujete hotovost z pokladny na nákup surovin.

Vše je otázkou chvilky, stačí v zobrazeném dialogu zvolit Pokladní výdaj nebo Pokladní vklad 01 a zadat částku, kterou do pokladny dáváte či si berete 02. Volitelně lze pokladní operaci označit vlastním štítkem nebo také poznámkou 03 označující účel platby a zákazníkem. Nakonec nezapomeňte ťuknutím na Uložit operaci vložit do pokladny. Pokladní příjem / vklad poté najdete v přehledu tržeb a historii.

 

vydaj

 

Pokud používáte v pokladně více měn a tyto měny máte zároveň přidány jako platební metody, bude vedle pole pro zadání částky 02 k dispozici rozbalovací menu pro výběr měny, ve které provede vklad či výdaj.

 

poznamka_icon

Při stisku tlačítka PŘÍJEM / VÝDAJ dojde automaticky k otevření pokladní zásuvky. Další možnosti pro otevírání pokladní zásuvky najdete v nastavení aplikace Dotykačka v části Pokladní zásuvka.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC