Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

prodat_v_povereni_291

Dotykačka umožňuje vystavit účet v tzv. pověření. Pokud tedy chcete, aby byl konkrétní účet evidován na jiné DIČ, než je standardně nastavené v pokladně, můžete toho docílit pomocí volby PRODAT V POVĚŘENÍ. Tuto možnost však musíte nejprve aktivovat v Nastavení aplikace v sekci Pokladna » Prodej v pověření tím, že přidáte nový subjekt pro prodej v pověření. Prodej v pověření nelze použít pro komisní prodej.

Prodej v pověření jednorázově povolíte v platebním dialogu nebo ho můžete trvale nastavit pro vybranou kategorii či produkt. V případě trvale nastaveného prodeje v pověření nejsou v platebním dialogu dostupné pokročilé možnosti platby.

 

Jak vystavit účet v pověření jiného subjektu?

1_icon

Zvolte subjekt, pod kterým chcete účet zaevidovat.

povereni1_800_edge_ps

 

2_icon

Nyní bude účet evidován v pověření.

povereni2_800_edge_ps

nahoru


 

Trvalý prodej v pověření pro vybraný produkt / kategorii

Pokud pravidelně evidujete určitý produkt, nebo celou kategorii na jiný subjekt, můžete ve Správě položek nastavit trvalý prodej v pověření pro produkt, nebo kategorii. Při placení pak budete upozorněni na to, že doklad bude vystaven v pověření.

povereni3_800_edge_ps

 

V případě, že prodáváte najednou některé produkty v pověření a některé ne, budou na účtence rozdělené.

nahoru

Zpět na pokročilé možnosti účtuTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC