Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Jak upravit stránku mapy stolů?

Pokud povolíte mapu stolů, budete moci vytvořit stránky s jednotlivými stoly. Každá stránka tak může reprezentovat část restaurace nebo patro s pokoji (pokud využíváte aplikaci Rezervace v hotelovém režimu).

Pro úpravu vytvořené stránky na ni ťukněte v dialogu mapy stolů. Objeví se mřížka, do které pomocí tlačítka 01 přidejte stoly. Mapu stolů odstraníte ťuknutím na menu 02 a volbou odpovídající možnosti. Již přidané stoly upravíte jednoduše tak, že na ně v ťuknete. Dlouhým ťuknutím, respektive ťuknutím a podržením stůl přesunete.

clip0195

 

Jak upravit nebo smazat stůl?

Ťuknutím na stůl na vybrané stránce zobrazíte dialog pro úpravu jeho vlastností jako je název, typ, štítek nebo počet míst. Počet míst se uplatní při vytváření rezervací. Stůl můžete také přiřadit samostatnému prodejci, pak bude mít přístup jen k přiřazeným stolům. Odpovídajícím tlačítkem lze stůl také smazat.

Na výběr máte několik ikon, které mohou reprezentovat stoly, židle, křesla nebo třeba pokoje či dílny. Ve spojení s Rezervacemi a jejich přepnutím do hotelového módu může mapa stolů zobrazovat blížící se a aktivní rezervace pokojů.

clip0196

 

uziv_tip_icon

Pokud své produkty zákazníkům rozvážíte, můžete použít speciální stůl pro rozvoz a získat tak informace o celkových prodejích na rozvoz. Více informací o této možnosti najdete v této kapitole.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC