Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Ve Vzdálené správě můžete vygenerovat archy cenovek s jednotlivými produkty, cenou a čárovým kódem. Tyto cenovky pak lze vytisknout a nalepit na produkty. Cenovky lze také jednoduše vytisknout na běžné tiskárně účtenek přímo z pokladny. Jak na to se dozvíte v této kapitole.

 

Jak vytisknout arch produktových cenovek?

1_icon

Na záložce Seznamy » Produkty klikněte vpravo nahoře na tlačítko Cenovky 01.

2017-03-27_173014

 

2_icon

Na pravé straně vyberte produkty, které chcete umístit na cenovky a tlačítkem 05 je přidejte na pravou stranu do seznamu. Zobrazené produkty můžete omezit na kategorii zvolenou v menu 02 nebo datum poslední úpravy 03. Případně lze přidat všechny položky z vybrané kategorie tlačítkem Přidat všechny 04. Vpravo zvolte údaje 06, které chcete mít na cenovkách vytištěné, a zda má být každá cenovka orámovaná (volba Tisknout rámeček). Z rozbalovacího menu 07 vyberte rozměr cenovek. Chybně zvolený produkt odeberete tlačítkem 09, všechny produkty pak smažete tlačítkem Smazat seznam 08.

2017-03-27_172243

 

3_icon

Pro každý produkt doplňte do odpovídajícího pole 010 počet cenovek a nakonec klikněte na tlačítko Vytvořit 011 pro vygenerování archu s cenovkami ve formátu .pdf. Tento dokument vytiskněte např. na samolepící papír, cenovky vystřihněte a nalepte na produkty.

cenovky_ean1_800_edge1

 

poznamka_icon

Aby na cenovkách byly vytištěny čárové kódy, je nutné mít ve vlastnostech každého produktu uveden číselný EAN nebo PLU kód. Podle těchto číselných kódů pak budou automaticky vygenerovány čárové kódy na cenovkách. Na cenovkách může být zobrazena i cena za měrnou jednotku / balení. Ta se nastavuje ve vlastnostech produktu.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC