Filtrování údajů podle data

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Filtrování údajů podle data

Navigace:  Vzdálená správa >

Mnoho informací ve Vzdálené správě můžete filtrovat podle zvoleného časového období. Slouží k tomu pole Filtr Datum (rozsah), které vždy naleznete v záhlaví každé stránky s údaji, které je možné takto filtrovat. V kalendáři si lze vybrat z přednastavených rozsahů. Kliknutím na přednastavený rozsah dojde k automatickému nastavení kalendáře na zvolené období. Navíc pomocí tlačítek v záhlaví můžete rovnou zobrazené záznamy omezit na poslední den, týden, měsíc či rok.

kalendar12

 

Pokud potřebujete zvolit vlastní rozsah, vyberte možnost Vlastní 01 a ťuknutím do pravého a levého měsíce, zvolte začátek a konec období, pro které chcete zobrazit data. Do polí 02 a 03 lze napsat datum také přímo a to ve formátu dd/mm/rrrr. Kliknutím na ikony 04 a 05 listujete kalendářem po měsících. Nastavený rozsah nakonec potvrďte kliknutím na tlačítko Nastavit 06.

kalendar1

 

uziv_tip_icon

Jestliže potřebujete jako časové období nastavit pouze jeden den, ťukněte dvakrát na zvolený den v levém či pravém měsíci. Správně vybrané datum poznáte podle tvaru zeleného čtverečku v kalendáři. Pokud je zaoblený, máte vše zadáno správně a kalendář Vám dovolí prostřednictvím tlačítka Nastavit rozsah uložit.

nahoru