Sestavy

<< Klikněte pro zobrazení kapitol >>

Sestavy

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek >

Záložka Sestavy umožňuje vygenerovat nejrůznější typy datových sestav. Tyto sestavy můžete generovat za zvolené časové období a to pro všechny nebo jen určitou pokladnu. V případě, že vlastníte verzi Dotykačka SNADNO, přístup k sestavám je omezený. Export dat do Excelu nebo formátu .csv bude dostupný pouze pro sestavy Kontrolní hlášení a Účtenky.

 

uziv_tip_icon

Každou sestavu můžete omezit na vybranou směnu (dobu od otevření do uzavření pokladny) a omezit zobrazovaná data jen na tuto směnu. Stačí přejít do prodejního reportu Směny, zde vybrat směnu a poté určeným tlačítkem přejít do Sestav. Sestava, kterou poté vyberte, bude mít automaticky nastavené časové období na zvolenou směnu.

 

Jak vygenerovat sestavu?

1_icon

Klikněte na záložku Sestavy a poté si vyberte z nabídky sestav v pravé části stránky. Na zvolenou sestavu klikněte.

2017-05-29_191742

 

2_icon

Klikněte do pole 01 a zvolte časové období (datum a čas od-do) pro sestavu. Každou sestavu je možné dále filtrovat podle různých kritérií. Na obrázku níže jsou zobrazeny možnosti pro produktovou sestavu Prodávané produkty. Tuto sestavu tedy můžete pomocí voleb 02 omezit na vybrané pokladny, stav fiskalizace dokladů a zvolené štítky. Pokud ponecháte výchozí volbu všechny dohromady bude sestava platná pro všechny pokladny a doklady.

Nakonec zvolte v části 03, zda chcete sestavu zobrazit (tlačítko Vygenerovat sestavu) nebo uložit jako Excel tabulku či formát .csv.

2017-05-25_171201171202

 

3_icon

Jakmile sestavu vygenerujete, bude zobrazena v prohlížeči. Na obrázku níže vidíte vygenerovanou sestavu Účtenky. Na této sestavě můžete kliknutím na na číslo dokladu, jméno zaměstnance či zákazníka zobrazit jeho podrobnosti. Do podrobností každého dokladu se také přesunete po kliknutí na tlačítko Účtenka. Každou vygenerovanou sestavu vyexportujete pomocí tlačítek v záhlaví do Excelu či formátu .csv.

2017-05-29_192044

nahoru