Vystavené doklady

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Vystavené doklady

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Prodejní reporty >

 

Vystavené doklady

Záložka Vystavené doklady slouží pro přehled všech vystavených dokladů. Tyto doklady je možné filtrovat podle různých parametrů. Ve výchozím zobrazení jsou doklady rozdělené podle dnů. U každé položky je vyznačeno, zda byla evidována v režimu EET či nikoliv.

uziv_tip_icon

Dotykačka umožňuje integraci kamerového systému NetRex. Pokud ho používáte, můžete si přehrát kamerový záznam z vaší provozovny pro každou vybranou účtenku. Více informací najdete v kapitole Kamerový systém NETREX.

 

2017-05-29_155954

 

Výběrem z rozbalovacího menu Pokladna 01 přehled omezíte jen na konkrétní pokladnu. Kliknutím do pole 02 nastavíte časové období přehledu.

Pomocí rozbalovacího menu Filtr typu platby 03 přehled omezíte jen na vybranou platební metodu nebo skrytou platební metodu, jakou je např. Qerko, Bolt, Speedlo nebo online platba Vyzvednisi. Skryté platební metody se týkají jen podporovaných objednávkových systémů a nelze je tedy využít při placení přímo na pokladně. Odpovídající skrytou platební metodou je automaticky označen zaplacený účet z odpovídající podporované služby.

Kliknutím na tlačítka v části 04 zvolíte kritéria, podle kterých se budou v přehledu zobrazovat jen vybrané doklady. Při nezvolení žádného tlačítka (viz obrázek výše), nebo při zvolení všech tlačítek se zobrazí všechny vystavené doklady. Při zvolení jednoho tlačítka se zobrazí příslušné doklady, například jen stornované doklady. Při zvolení dvou tlačítek budou zobrazeny doklady vyhovující oběma parametrům. Dalším ťuknutím na tlačítko filtr zrušíte.

Počet záznamů na stránku zvolíte ťuknutím na rozbalovací menu 05. Pro přechod na další stránku klikněte na číslo v patičce stránky, nebo použijte symboly « » pro přechod na první či poslední stránku.

Pole 06 slouží pro vyhledávání vystaveného dokladu či záznamu na stránce. Každý report je možné prostřednictvím tlačítek 08 uložit do Excel tabulky či formátu .csv.

Kliknutím na tlačítko Účtenka 07 zobrazíte detaily vybrané transakce, viz obrázek níže. Účet zaplacený kartou obsahuje také číslo transakce (ID transakce), můžete tak jednoduše spárovat platby kartou z pokladny s výpisem plateb z banky.

vystavene_doklady2_800_edge

nahoru


Označení stavu fiskalizace

Po zvolení tržeb za konkrétní den (v případě tržeb), nebo přímo na hlavní obrazovce (v případě vystavených dokladů) uvidíte v přehledu u čísla daňového dokladu označení stavu fiskalizace:

Bez označení EET: původní režim bez EET 01

eet3 v zelené barvě: Doklad je fiskalizován (vše v pořádku) 02

Přeškrtnuté eet2 v černé barvě: Doklad vystaven bez fiskalizace (na přání obsluhy) 03

eet1 v černé barvě: Doklad není fiskalizován (chyba při fiskalizaci, např. dočasně nedostupné internetové připojení) 04

newitem77

nahoru


Částečně zaplacené účty

Účet lze zaplatit jen zčásti s tím, že zbytek bude doplacen později, třeba za další den. V takovém případě uvidíte ve Vzdálené správě v reportu Vystavené doklady u platby poznámku Částečně zaplaceno 01. Pro více informací o konkrétním dokladu klikněte na tlačítko Účtenka 02.

castecna_platba_vs_800_edge_no

 

Detail dokladu:

castecna_platba_vs2_800_edge_dr

 

poznamka_icon

Pro postup, jak částečně zaplatit (doplatit) účet v pokladně se podívejte této kapitoly.

nahoru


Účtenky k objednávkám přes Vyzvednisi.cz

Pokud byla objednávka vystavena v bezplatném objednávkovém systému Vyzvednisi.cz, budou i související doklady v přehledu označené a stejně tak i prodané položky v detailu účtenky.

clip0587

nahoru