Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

icon_skladovezasobyVzdálená správa umožňuje pomocí definovaných pravidel hlídat skladová množství produktů. Každé vytvořené pravidlo obsahuje produkt a jeho minimální množství. Pokud množství daného produktu klesna pod nastavenou úroveň, bude odeslána e-mailová zpráva s upozorněním.

E-mail je odeslán vždy k půlnoci každý den a obsahuje všechny položky z pravidel, které jsou v době odeslání pod nastaveným limitem skladu.
 

Jak vytvořit pravidlo pro hlídání skladového množství?

1_icon

Přejděte na záložku Sklady » Stavy skladů a v horní liště ťukněte na tlačítko Hlídání množství.

2017-06-22_132443

 

2_icon

Přesunete se na stránku s přehledem pravidel. Pro nové pravidlo klikněte na tlačítko + Přidat.

2017-06-22_131943

 

3_icon

Nyní tlačítky 01 přesuňte produkty, jejichž množství chcete hlídat, na pravou stranu a v poli Skladový limit 02 definujte minimální množství na skladě. Toto množství bude společné pro všechny aktuálně vybrané produkty. Nakonec klikněte na tlačítko Uložit 03.

2017-06-22_132432

 

4_icon

Pro zvolené produkty budou vytvořena samostatná pravidla. Změnit hromadně množství na skladě či smazat všechna pravidla lze pomocí tlačítka Hromadný výběr v přehledu pravidel.

 
Pomocí funkce Hromadný výběr můžete vybrat více položek, které lze přesunout do jiné kategorie, smazat, či upravit u nich třeba daňovou sazbu, či jiné parametry.

2017-06-22_132028

 

Vždy 1x denně dostanete e-mail s .pdf přílohou. V příloze najdete informace o produktech, které klesly pod nastavený skladový limit, včetně EAN a PLU kódů. Zpráva je posílána na e-mail, který používáte jako přihlašovací jméno pro přihlášení k Vzdálené správě.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC