Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Data v Dotykačce jsou uložena na tzv. cloudu, což je zabezpečené datové úložiště na internetu, které komunikuje s vaší pokladnou a data s ní synchronizuje. Pracovat můžete jak s lokální pokladnou, tak i s tímto vzdáleným cloudem přes webové rozhraní, které nazýváme Vzdálená správa.

Cloudů můžete mít více, třeba v případě dvou prodejen s odlišným sortimentem zboží. Přihlásíte se do Vzdálené správy a jednoduše zvolíte, s jakou prodejnou (cloudem) chcete aktuálně pracovat. Vytvořit nový cloud (pro jednu nebo více samostatných pokladen) můžete v průvodci aktivací. V naprosté většině případů si ale vystačíte jen s jedním cloudem, kdy jednotlivé pokladny data v tomto cloudu sdílí.

Nabídka Nastavení cloudu, dostupná přes ikonku mráčku na horní liště obrazovky, skrývá několik důležitých nastavení:

 


 

Nastavení cloudu

Toto nastavení umožňuje změnit název cloudu a skrýt grafy v přehledu na úvodní obrazovce. Klikněte na ikonku mráčku 01 a poté na Nastavení cloudu 02. Zadejte nový název cloudu nebo přepněte přepínač 03 a klikněte na tlačítko Uložit. Přepínač v pozici ON znamená zobrazování grafů, v pozici OFF se grafy v přehledu zobrazovat nebudou.

nastaveni_cloudu1_800_edge_dr_no1

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC