Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

V této části nastavujete chování pokladní zásuvky. Pokladní zásuvka se standardně zapojuje do tiskárny účtenek. Prostřednictvím tiskárny posílá dotyková pokladna impuls k otevření pokladní zásuvky. Proto najdete v tomto nastavení také odkaz do nastaveni tisku. Bez správně nakonfigurované a připojené tiskárny nebude otevírání pokladní zásuvky fungovat.

Aby se v dotykové pokladně zobrazily níže uvedené volby, zapojte pokladní zásuvku do tiskárny připojené k pokladně a ťukněte na tlačítko POVOLIT.

 

Platební metody

Otevření pokladní zásuvky může být závislé na použité platební metodě. U zaškrtnutých platebních metod dojde k otevření zásuvky.

 

Chování

Zobrazit tlačítko na otevření pokladní zásuvky

Skryje či zobrazí tlačítko pro otevření pokladní zásuvky v dlaždicovém menu na hlavní obrazovce Dotykačky. Pomocí tohoto tlačítka můžete pokladní zásuvku kdykoliv otevřít bez ohledu na pokladní činnosti.

Otevírat pokladní zásuvku při platbě z mobilního číšníka

Automaticky otevře pokladní zásuvku při platbě realizované prostřednictvím Mobilního číšníka.

Otevírat pokladní zásuvku při platbě z objednávkových systémů a přes API

Automaticky otevře pokladní zásuvku, pokud došlo k uhrazení externí objednávky v propojených objednávkových službách nebo při platbě prostřednictví rozhraní API.

 

uziv_tip_icon

Pokladní zásuvka se otevře také při evidenci příjmu či výdaje do pokladny. Např. při vybrání hotovosti na nákup surovin.

dulezite_sdeleni_icon

Pro správné fungování pokladní zásuvky je nutné nejprve připojit k pokladně tiskárnu a nastavit tisk. Pokladní zásuvka se totiž zapojuje pomocí kabelu RJ45 přímo do tiskárny, viz kapitola Připojení pokladní zásuvky.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC