Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Dotykačka umožňuje vystavit účet v tzv. pověření. Pokud tedy chcete, aby byl konkrétní účet evidován na jiné DIČ (na jiný subjekt), než je standardně nastavené v pokladně, můžete toho docílit pomocí volby PRODAT V POVĚŘENÍ v platebním dialogu, nebo ve Vzdálené správě. Následující postup ukazuje vložení subjektu pro prodej v pověření prostřednictvím Vzdálené správy.
 

uziv_tip_icon

Subjekty pro prodej v pověření můžete spravovat také přímo v pokladně.

 

Jak přidat či smazat subjekt pro prodej v pověření?

1_icon

Na záložce Seznamy » Prodej v pověření a klikněte na tlačítko + Přidat 01. Pokud již máte nějaké subjekty vytvořené tlačítky 02  je upravíte či smažete.

2017-03-16_135124

 

2_icon

Vyplňte Název, DIČ subjektu, který budete chtít použít v zastoupení. Pomocí voleb vpravo určete, zde je subjekt plátce či neplátce DPH a zda se má na pokladnách zobrazovat pro prodej (volba Nabízet v seznamu). Vložení subjektu dokončete kliknutím na tlačítko Uložit.

2017-03-16_135450

 

uziv_tip_icon

Kromě zvolení subjektu pro prodej v pověření při konkrétní platbě účtu můžete tento subjekt trvale přiřadit nějakému produktu nebo kategorii. Níže je příklad nastavení prodeje v zastoupení pro produkt, který se bude při každém jeho prodeji evidovat na zvolený subjekt. Nejprve aktivujte Prodej v pověření a poté z rozbalovacího menu zvolte konkrétní subjekt.

2017-03-16_135905

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC