Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Záložka Původní sestavy umožňuje vygenerovat nejrůznější typy starších datových sestav. Tyto sestavy můžete generovat za zvolené časové období a to pro všechny nebo jen určitou pokladnu. Každou sestavu můžete omezit na vybranou směnu (dobu od otevření do uzavření pokladny) a omezit zobrazovaná data jen na tuto směnu. Stačí přejít do prodejního reportu Směny, zde vybrat směnu a poté určeným tlačítkem přejít do sestav. Sestava, kterou poté vyberte, bude mít automaticky nastavené časové období na zvolenou směnu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro práci s pokladními daty doporučujeme použít nové sestavy, které jsou popsány v této kapitole. Tyto původní sestavy již nejsou nijak dále upravované ani rozvíjené.

 

 

Jak vygenerovat sestavu?

1_icon

Klikněte na záložku Sestavy » Původní sestavy a poté si vyberte z nabídky sestav v pravé části stránky. Na zvolenou sestavu klikněte.

2017-05-29_191742

 

2_icon

Klikněte do pole 01 a zvolte časové období (datum a čas od-do) pro sestavu. Každou sestavu je možné dále filtrovat podle různých kritérií. Na obrázku níže jsou zobrazeny možnosti pro produktovou sestavu Prodávané produkty. Tuto sestavu tedy můžete pomocí voleb 02 omezit na vybrané pokladny a zvolené štítky. Pokud ponecháte výchozí volbu všechny dohromady bude sestava platná pro všechny pokladny a doklady.

Nakonec zvolte v části 03, zda chcete sestavu zobrazit (tlačítko Vygenerovat sestavu) nebo uložit jako Excel tabulku či formát .csv.

2017-05-25_171201171202

 

3_icon

Jakmile sestavu vygenerujete, bude zobrazena v prohlížeči. Na obrázku níže vidíte vygenerovanou sestavu Účtenky. Na této sestavě můžete kliknutím na na číslo dokladu, jméno zaměstnance či zákazníka zobrazit jeho podrobnosti. Do podrobností každého dokladu se také přesunete po kliknutí na tlačítko Účtenka. Každou vygenerovanou sestavu vyexportujete pomocí tlačítek v záhlaví do Excelu či formátu .csv.

2017-05-29_192044

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC