Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

dulezite_sdeleni_icon

Pro práci s pokladními daty doporučujeme použít nové sestavy, které jsou popsány v této kapitole. Tyto původní sestavy již nejsou nijak dále upravované ani rozvíjené.

Uživatelské sestavy

K podrobnostem konkrétní produktové sestavy se dostanete jednoduše kliknutím na vybranou sestavu v obrázku níže:

uzivatelske_sestavy

 

Typy uživatelských sestav

Přihlášení uživatelů

V této sestavě najdete přehled přihlašování a odhlašování uživatelů za vybrané období. Mimo období lze předem definovat konkrétní pokladnu a dále je také možné vybrat zaměstnance a druh operace, který chcete zobrazit (Přihlášení / Odhlášení).

2017-10-11_170255

nahoru

GDPR Audit

Přehled jaké činnosti jednotliví uživatelé (zaměstnanci) provedli na pokladně či ve Vzdálené správě ve vztahu k zákazníkům (zákaznickým účtům).

clip0002

nahoru

Report docházky

Přehled docházky zaměstnanců s možností exportu do Excelu nebo formátu .csv. Přehled lze vygenerovat dle vybraného období nebo vybraného zaměstnance. U každého zaměstnance uvidíte jakou dobu odpracoval a jak dlouhou dobu strávil na přestávkách. Jak funguje docházka v Dotykačce ukazuje tato kapitola.

clip0027

 

Žurnál dat

Archiv ve formátu .zip s .xml soubory obsahující auditní informace o vybraných změnách na pokladně. Sestavu lze filtrovat vždy na vybranou pokladnu. Aby došlo k naplnění auditních dat, je nutné na pokladně ukládání dat aktivovat v tomto nastavení.

Po aktivaci se v pokladně ukládá historie změn u položek, kategorií, zákazníků a zaměstnanců. V .xml souborech, které pak najdete v .zip archivu, jsou vždy uvedeny 4 sloupce. První sloupec obsahuje datum a čas záznamu (formát Unix timestamp), druhý id uživatele který změnu provedl, třetí identifikaci dané změněné entity (id položky, id kategorie, id zaměstnance, nebo id zákazníka), a ve čtvrtém sloupci jsou ve formátu JSON uvedeny surová data z databáze. Do souborů se ukládá jen konečný stav po provedené změně. Příklad obsahu souboru products.csv se záznamy změněných produktů:

clip0588

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC